NUGOSU VISION eGummies

60 ks, výživový doplnok

Značka: NUGOSU

Šťavnatý výživový doplnok vo forme gumených cukríkov ochutených a farbených výlučne prírodnými ingredienciami. Cukríky obsahujú precízne navrhnutú zmes prírodných extraktov, vitamínov a minerálov na podporu udržania zdravého zraku.

23,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUGOSU VISION eGummies 60 ks, výživový doplnok

X020192

Hlavný popis produktu

VISION eGummies Predstavuje pohodlný a chutný spôsob prijímania živín, vitamínov a minerálov potrebných pre podporu udržania zdravého zraku. Naše šťavnaté a mäkké cukríky s pomarančovou príchuťou sú vyrobené na báze vlákniny, neobsahujú živočíšnu želatínu, a teda sú vhodné aj pre vegánov. VISION eGummies® si môžete pohodlne vychutnať kedykoľvek počas dňa. Luteín a zeaxantín sú dva dôležité karotenoidy, čo sú pigmenty produkované rastlinami, ktoré dodávajú ovociu a zelenine žltý až červenkastý odtieň. Luteín a Zeaxantín použité v NUGOSU VISION eGummies pochádzajú z extraktu rastliny aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta). Oba sú silné antioxidanty a majú množstvo zdravotných benefitov. Luteín a zeaxantín sú však najznámejšie tým, že chránia a podporujú zdravie zraku a očí. Sú prirodzenými antioxidantmi pre oči a pomáhajú chrániť sietnicu a šošovku pred voľnými radikálmi, ktoré vznikajú v dôsledku UV žiarenia. Luteín môže tiež pomôcť chrániť oči pred škodlivým modrým svetlom, ktorému sú vystavení najmä gameri. Luteín spolu so zeaxantínom pomáha udržiavať ostrosť a kontrast zraku v extrémnych svetelných podmienkach.
Vitamín C spolu s vitamínom E sú nevyhnutné pre udržanie zdravia očí a zároveň podporujú antioxidačnú funkciu luteínu a zeaxantínu. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a chráni očné bunky pred nestabilnými molekulami takzvanými voľnými radikálmi, ktoré rozkladajú zdravé očné tkanivo. Voľné radikály môžu dokonca poškodiť proteíny v oku, čo môže mať za následok vznik zakalených oblastí na očnej šošovke.
Zinok je nevyhnutný minerál pre zdravie očí. Najvyššia koncentrácia tohto stopového prvku v ľudskom tele je nameraná v oku, predovšetkým v dúhovke, časti oka obsahujúcej pigment. Zinok prispieva k udržaniu normálneho zraku a zlepšuje reakcie na svetlo a zmeny svetelných podmienok. Prispieva tiež k normálnej funkcii imunitného systému a ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Zloženie: Trstinový cukor, tapiokový sirup, voda, kyselina askorbová (vitamín C), citrusový pektín, kyselina citrónová, d,l-α-tokoferylacetát (vitamín E), citrát sodný, extrakt z mrkvy čiernej (farbivo), prírodná pomarančová a jablková aróma, citrát zinočnatý, zeaxantín extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta), luteín extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta).
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka sú 2 gumené cukríky.
Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplote 5-25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 6 mesiacov.
Upozornenie: Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosah malých detí.
Nutričné hodnoty v 1 dávke (2 cukríky): Energia 20,8 kcal / 87 kJ, Sacharidy 5,22 g z toho cukor 5,16 g, Vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg (125%*), Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát) 20 mg (333%*), Zinok (citrát zinočnaný) 7 mg (70%*), Luteín 1 mg, Zeaxantín 1,8 mg. *Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.