NOVAMA WHITE K Nosová odsávačka

1×1 ks

Značka: NOVAMA

NOVAMA WHITE K Nosová odsávačka Odsávačka Novama White K s jednoduchou obsluhou. 2 úrovne výkonu skryté pod dvoma tlačidlami. Čistenie nosa je jednoduché a rýchle.

33,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: NOVAMA WHITE K Nosová odsávačka 1×1 ks

X55280

Hlavný popis produktu

Odsávačka Novama White K s jednoduchou obsluhou. 2 úrovne výkonu skryté pod dvoma tlačidlami. Čistenie nosa je jednoduché a rýchle. Nasávaný výtok sa nemusí vo vnútri nádržky objaviť okamžite. Po každom použití sa odporúča koncovku vrátane hlavy a nádoby po vybratí zo zariadenia rýchlo vyčistiť.

Pre efektívnejšie odsávanie zapchajte druhú nosovú dierku vášho dieťatka. Malé množstvo fyziologického roztoku alebo aerosól môže pomôcť riediť sekréty. Po aplikácii chvíľu počkajte a potom začnite s odsávaním sekrétu. Ak chcete znížiť nepríjemné pocity spôsobené vákuom, otvorte ústa dieťatka.

Použité alebo čiastočne použité batérie môžu ovplyvniť účinnosť zariadenia a tým aj čistenie. Koncovky, sekrečná nádrž a hlava zariadenia sa môžu rozobrať a umyť pod tečúcou vodou (tieto časti sa môžu dodatočne dezinfikovať vriacou vodou). Dve koncovky Novama White K: Väčšia koncovka-odporúča sa pre staršie deti a pri silnom výtoku. Menšia koncovka-odporúča sa pre mladšie deti a keď je výtok zriedený a tekutý. Farba: biela.

Typ odsávačky: elektrická. Záruka: 5 rokov.

Napájanie: batérie Hmotnosť zariadenia: 127 g

Rozmery: 155,5 x 42,5 x 70 mm

Sací výkon: 350 mmHg (46,66 kPa);

Materiál nasávacieho hrotu: silikón.

Zloženie súpravy: odsávačka hlienov, 2 koncovky, 2 AA batérie, návod.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.