Novama Comfort + Af, Ramenný Tlakomer S Detekciou Fibrilácie Predsiení Af A Ihb

1×1 ks, ramenný tlakomer

Značka: NOVAMA

Ramenný tlakomer Novama Comfort + AF je technologicky najpokročilejší tlakomer medzi značky Novama. Klinická presnosť schválená nezávislými výskumnými inštitúciami, doživotná záruka a špecializovaná funkcia detekcie fibrilácie predsiení.

78,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Novama Comfort + Af, Ramenný Tlakomer S Detekciou Fibrilácie Predsiení Af A Ihb 1×1 ks, ramenný tlakomer

X65392

Hlavný popis produktu

Klinicky overený na použitie v tehotenstve. Tlakomer je klinicky overený aj na použitie počas tehotenstva, čo dokazuje jeho vysokú presnosť a bezpečnosť. Vaše každodenné rutinné meranie krvného tlaku s tlakomerom Novama Comfort + AF je ako každodenná návšteva ordinácie profesionálneho lekára. Detekuje fibriláciu predsiení.

AF- Fibrilácia predsiení

– Fibrilácia predsiení je najčastejšou poruchou srdcového rytmu. Zvyčajne je asymptomatická, a preto je tak ťažké ju diagnostikovať. Teraz, vďaka novej pokročilej funkcii tlakomeru Novama Comfort + AF, môžete každý deň kontrolovať správne fungovanie svojho srdca počas vašich denných meraní. Detekuje arytmiu. Tlakomer Novama Comfort + AF je prístroj na detekciu arytmie. Táto funkcia vám umožňuje merať krvný tlak aj pri nepravidelnom tepe srdca. Rušenie neovplyvní presnosť vykonaného merania.

Tlakomer meria a upozorňuje na zistenie nebezpečnej arytmie. Schválený na použitie počas tehotenstva. Orgány pre medicínske štandardy vyžadujú, aby bol tlakomer odporúčaný tehotným ženám iba vtedy, ak bol testovaný a schválený pre túto konkrétnu skupinu pacientov.

Pokročilý tlakomer Novama Comfort umožňuje maximálnu presnosť merania vďaka klinickej presnosti schválenej Európskou spoločnosťou pre hypertenziu, ako aj validácii na schválenie na použitie počas tehotenstva. Klinicky overená presnosť. Certifikát Európskej asociácie pre hypertenziu.

Novama Comfort + AF ponúka presnosť a bezpečnosť merania vďaka parametrom klinicky certifikovaným nezávislou organizáciou ESH (European Hypertension Association) a prísnemu procesu riadenia kvality ISO 9001 a ISO 134855. Klinická validácia tlakomeru zaručuje presnosť v celom rozsahu merania . Novama Comfort + je jedným z mála zariadení s overenou spoľahlivosťou výsledkov.

Prehľadný LCD displej

LCD displej so zvýšeným kontrastom, tmavomodrým osvetlením pozadia a jasnými, podsvietenými číslicami uľahčuje odčítanie merania. Tmavo modré pozadie je inovatívny nápad, ktorý zaisťuje najlepšiu viditeľnosť titulkov na obrazovke. Negatív, teda prevrátenie farieb jasných čísel na tmavej obrazovke, je doplnkovým prvkom, ktorý zvyšuje čitateľnosť obrazovky aj pri slabšom zraku.

Eliminácia chýb merania a pamäť 2x90

Aby sa eliminovali chyby merania, bol tlakomer Novama Comfort + AF vybavený systémom priemerovania výsledkov. Spriemerovanie 3 meraní zaisťuje, že jediný výsledok nebol narušený dočasným kolísaním krvného tlaku ani vonkajšími faktormi. Spriemerovanie výsledkov 3 meraní eliminuje akékoľvek prechodné zmeny tlaku. Prístroj dokáže uložiť až 90 meraní pre dve osoby, vďaka čomu je neustála kontrola a sledovanie kolísania tlaku oveľa jednoduchšie.

WHO interpretácia výsledku

Čitateľná stupnica umiestnená na tlakomere umožňuje nezávislé, rýchle vyhodnotenie merania v súlade so smernicami Svetovej zdravotníckej organizácie - WHO.

Obsah balenia

Tlakomer

Univerzálna manžeta 22-42cm 4 AAA batérie

Manuál

Tlakový denník na zaznamenávanie tlaku

Pohodlné puzdro


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.