NIDU záťažová prikrývka detská, 3.0kg - hnedá

1×1 kus, pre deti - hnedá

Značka: NIDU

Funkčná záťažová prikrývka upokojuje telo aj psychiku dieťaťa na báze hĺbkovej tlakovej terapie. Je vysoko odolná aj voči nešetrnému zaobchádzaniu. Nidū prikrývky sú ručne vyrábané na Slovensku. Hrejivá a chladivá strana umožní používanie počas celého roka.Vhodná pre osoby do 40kg.Rozmery: 140 x 100 cm

Varianty podľa farby

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

149,00
Doprava zadarmo

O produkte: NIDU záťažová prikrývka detská, 3.0kg - hnedá 1×1 kus, pre deti - hnedá

X002119

Hlavný popis produktu

Záťažová prikrývka je skvelým pomocníkom pre deti, ktoré sú z rôznych dôvodov (ADHD, autizmus, Aspergerov syndrón, iné poruchy senzorického spracovania.) nepokojné. Prikrývka na dieťa pôsobí podobne ako objatie, jemným tlakom dáva mozgu signál cítiť sa príjemne a dieťa sa ukľudní. Tento zážitok v ňom pretrvá a vytvára v mozgu dieťaťa nové synapsy – spojenia, ktoré môžu ovplyvniť jeho správanie dlhodobo. Záťažové prikrývky sú obzvlášť užitočné pre deti s poruchami autistického spektra, ktoré túžia po dotyku a tlaku objatia, ale nie sú schopné tolerovať bežné fyzické prejavy od svojich blízkych.

V situácii, keď je dieťa nesústredené a nemáte záťažovú prikrývku po ruke, môžete dieťaťu pripomenúť zážitok s prikrývkou: “Spomeň si, ako si ležal/a pod prikrývkou, aké to bolo príjemné.” Spomienka sa dostane do pamäťovej stopy a dieťa sa upokojí.

Pre zvolenie vhodnej hmotnosti pre vás využite poradcu.
https://nidu.shop/poradca-s-vyberom-hmotnosti/?iframe


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov