MOSH ERGO2 H1C chrbtová opierka – čierno/sivá

1×1 ks, chrbtová opierka

Značka: MOSH

Ergonomické opierky H1C sú ideálnym pomocníkom všade tam, kde vám kreslá či stoličky neposkytujú dostatočne pohodlné a zdravé sedenie. Druhá generácia ergonomických doplnkov navyše prichádza s unikátnym moderným dizajnom, ktorý je doplnený funkčným materiálom, vďaka čomu vám dokáže výrazne spríjemniť dlhé sedenie doma, na cestách či na pracovisku.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

33,89
Doprava zadarmo

O produkte: MOSH ERGO2 H1C chrbtová opierka – čierno/sivá 1×1 ks, chrbtová opierka

X015528

Hlavný popis produktu

Vysoko kvalitná elastická pamäťová pena s hustotou 50kg/m3, sa dokáže prispôsobiť postave, hmotnosti aj telesnej teplote každého používateľa. Pamäťová pena reaguje nielen na tlak, ale aj na telesnú teplotu používateľa vďaka čomu sa dobre prispôsobí vášmu telu a netlačí tak na tlakové body. Vzdušná štruktúra opierky chrbta H1C zaistí efektívne odvetrávanie a odparovanie vlhkosti, vďaka čomu sa podstatne zmierňuje potenie. Pamäťová pena je antibakteriálna a vhodná pre alergikov.

Ergonomické doplnky Mosh sa vyznačujú kvalitnými materiálmi a moderným dizajnom. Veľkou výhodou opierok H1C je snímateľný poťah z príjemného materiálu (65 % Elastan, 35 % umelý hodváb), ktorý možno jednoducho vyčistiť alebo vyprať v práčke. Vďaka dvom dĺžkovo nastaviteľným popruhom zabezpečíte jednoduché upevnenie opierky na akejkoľvek stoličke, bez zbytočného zosúvania. Mimoriadna pružnosť materiálu zaisťuje vysokú odolnosť i pri dlhodobom užívaní bez straty kvality.

Špeciálne tvarovanie ergonomickej opierky H1C zmierňuje zaťaženie chrbtice a svalového napätia počas celého dňa a pomáha prekonávať bolesti chrbta . Vďaka svojmu univerzálnemu prevedeniu sa dá využiť na akýchkoľvek kancelárskych stoličkách, ale i na autosedačkách

Ergonomickú opierku môžete skombinovať s ergonomickým podsedákom MOSH ERGO2 B2C a vyskladať si tak pohodlné ergonomické sedenie bez nutnosti investovania do novej stoličky.

Ergonomické opierky MOSH sú len malou časťou z pestrej ponuky značky MOSH pre zdravé a pohodlné sedenie. Okrem zdravotnej funkcie Vás zaujmú aj moderným dizajnom v krásnych farbách. Objavte opierky a podsedáky unikátnych tvarov a rôznych možnosťami využitia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov