MOSH ERGO2 H1C chrbtová opierka – bordová/čierna

1×1 ks, chrbtová opierka

Značka: MOSH

Ergonomické opierky H1C sú ideálnym pomocníkom všade tam, kde vám kreslá či stoličky neposkytujú dostatočne pohodlné a zdravé sedenie. Druhá generácia ergonomických doplnkov navyše prichádza s unikátnym moderným dizajnom, ktorý je doplnený funkčným materiálom, vďaka čomu vám dokáže výrazne spríjemniť dlhé sedenie doma, na cestách či na pracovisku.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
34,89
Doprava zadarmo

O produkte: MOSH ERGO2 H1C chrbtová opierka – bordová/čierna 1×1 ks, chrbtová opierka

X015526

Hlavný popis produktu

Vysoko kvalitná elastická pamäťová pena s hustotou 50kg/m3, sa dokáže prispôsobiť postave, hmotnosti aj telesnej teplote každého používateľa. Pamäťová pena reaguje nielen na tlak, ale aj na telesnú teplotu používateľa vďaka čomu sa dobre prispôsobí vášmu telu a netlačí tak na tlakové body. Vzdušná štruktúra opierky chrbta H1C zaistí efektívne odvetrávanie a odparovanie vlhkosti, vďaka čomu sa podstatne zmierňuje potenie. Pamäťová pena je antibakteriálna a vhodná pre alergikov.

Ergonomické doplnky Mosh sa vyznačujú kvalitnými materiálmi a moderným dizajnom. Veľkou výhodou opierok H1C je snímateľný poťah z príjemného materiálu (65 % Elastan, 35 % umelý hodváb), ktorý možno jednoducho vyčistiť alebo vyprať v práčke. Vďaka dvom dĺžkovo nastaviteľným popruhom zabezpečíte jednoduché upevnenie opierky na akejkoľvek stoličke, bez zbytočného zosúvania. Mimoriadna pružnosť materiálu zaisťuje vysokú odolnosť i pri dlhodobom užívaní bez straty kvality.

Špeciálne tvarovanie ergonomickej opierky H1C zmierňuje zaťaženie chrbtice a svalového napätia počas celého dňa a pomáha prekonávať bolesti chrbta . Vďaka svojmu univerzálnemu prevedeniu sa dá využiť na akýchkoľvek kancelárskych stoličkách, ale i na autosedačkách

Ergonomickú opierku môžete skombinovať s ergonomickým podsedákom MOSH ERGO2 B2C a vyskladať si tak pohodlné ergonomické sedenie bez nutnosti investovania do novej stoličky.

Ergonomické opierky MOSH sú len malou časťou z pestrej ponuky značky MOSH pre zdravé a pohodlné sedenie. Okrem zdravotnej funkcie Vás zaujmú aj moderným dizajnom v krásnych farbách. Objavte opierky a podsedáky unikátnych tvarov a rôznych možnosťami využitia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov