MOSH ERGO2 B1S popôrodný ergonomický podsedák - čierny

1×1 ks, popôrodný ergonomický podsedák

Značka: MOSH

Popôrodný ergonomický podsedák Mosh B1S zaistí pohodlné sedenie vďaka špeciálnemu tvarovaniu a otvoru uprostred, ktorý odľahčí tlak na bolestivé miesta a podporí stálu cirkuláciu krvi. Je to skvelá preventívno - liečebná pomôcka, ktorú môžete využiť pri bolestiach sedacích svalov, pri hemeroidoch, bolesti chrbtice, či kostrče a pooperačných a popôrodných bolestiach pri sedení.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

29,89
Doprava zadarmo

O produkte: MOSH ERGO2 B1S popôrodný ergonomický podsedák - čierny 1×1 ks, popôrodný ergonomický podsedák

X015514

Hlavný popis produktu

Chceli by ste sedieť na stoličke alebo kresle pohodlne a bez bolesti chrbta? Komfortný podsedák Mosh S1 vám pomôže pri dlhšom sedení. Je vhodný do kancelárie, alebo napríklad do auta. Vďaka pamäťovej pene sa skvele prispôsobí vašej postave, čo vám prinesie maximálne pohodlie. Zároveň vám umožní vyššie sedenie, čo oceníte napríklad v automobiloch alebo v práci, kde si nemôžete regulovať výšku sedadla. Spodná časť podsedáka Mosh S1 je protišmyková.

Sedák na stoličku MOSH ERGO2 S1 vďaka svojmu špeciálnemu tvarovaniu s otvorom uprostred zaistí pohodlné sedenie, zmierňuje tlak na bolestivé miesta a podporuje stály krvný obeh. Podsedák na stoličku je preventívna pomôcka, ktorú využijete pri bolestiach sedacích svalov, hemoroidoch, bolestiach chrbtice alebo kostrče a pooperačných aj popôrodných bolestiach pri sedení. MOSH ERGO2 S1tak môže fungovať ako popôrodný vankúš.

Podsedák na stoličku MOSH ERGO2 S1 sa vyznačuje kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Veľkou výhodou tohto praktického príslušenstva je snímateľný poťah z priedušného materiálu s 3D štruktúrou, ktorý v prípade potreby ľahko vyčistíte alebo vyperiete v práčke. Protišmykové dno zaistí pevnú polohu podsedáku MOSH ERGO2 S1. Materiál vyniká vysokou pružnosťou a odolnosťou umožňujúcou dlhodobé používanie bez straty kvality.

Výplň podsedáku MOSH ERGO2 S1 tvorí vysoko elastická pamäťová pena, ktorá sa dokáže prispôsobiť telu, hmotnosti aj telesnej teplote každého človeka. Pena veľmi citlivo reaguje na teplo, a preto tlakové body netlačí, ale naopak sa im prispôsobuje. Vďaka vzdušnej štruktúre pamäťová pena dobre vetrá a umožní odparovanie vlhkosti, čím zabraňuje poteniu. Antibakteriálne vyhotovenie jevhodné pre alergikov. Popôrodný vankúš MOSH ERGO2 S1 pohodlne podopiera zadok a znižuje pocit tlaku pri celodennom sedení.

Ergonomický podsedák na stoličku MOSH ERGO2 S1 je praktický pomocník všade tam, kde sa vám na stoličke nedostáva pohodlné a zdravé sedenie. Druhá generácia ergonomických doplnkov prináša jedinečný dizajn, ktorý dopĺňa funkčné materiály a vďaka ktorému môže byť dlhé sedenie doma, na cestách alebo na pracovisku podstatne príjemnejšie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov