MOSH ERGO2 B1K detský podsedák – ružový

1×1 ks, detský podsedák

Značka: MOSH

DETSKÝ PODSEDÁK MOSH ERGO B1K PRE MAXIMÁLNE POHODLIE PRI UČENÍ Detský podsedák z pamäťovej peny umožňí deťom pohodlné sedenie na akejkoľvek stoličke, ale aj na zemi. Je navrhnutý tak, aby podporoval správne držanie tela Vášho dieťaťa aj počas dlhých hodín sedenia na nepohodlnej drevenej stoličke, ktoré by mohlo viesť k strate koncentrácie pri učení.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
15,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MOSH ERGO2 B1K detský podsedák – ružový 1×1 ks, detský podsedák

X015524

Hlavný popis produktu

UNIKÁTNY DIZAJN, KTORÝ SI ZAMILUJE KAŽDÝ

Podsedák B1K vyniká veselým nami navrhnutým dizajnom s Armosh maskotom. Tento milý podsedák sa stane neodlúčiteľnou súčasťou života vášho dieťaťa. Vďaka praktickej veľkosti je táto ergonomická pomôcka ideálna do školy, na domáce použitie, ale i na cesty.

VYSOKO ELASTICKÁ PAMÄŤOVÁ PENA

Podsedák je vyrobený z vysoko elastickej pamäťovej peny, ktorá sa skvele prispôsobí krivkám a váhe vášho dieťata. Spodná strana podsedáka má protišmykovú vrstvu, ktorá zaistí bezpečné používanie bez nepríjemného šmýkania pri sedení. Podsedák je možné uchytiť o stoličku vďaka elastickým popruhom, ktoré sú dostatočne pružné na to, aby dosiahli okolo vačšiny drevených stoličiek.

KVALITNÉ MATERIÁLY

Veľkou výhodou tohoto praktického podsedáku je snímateľný poťah za zips, ktorý vydrží aj každodenné používanie a opakované pranie. V prípade potreby sa dá ľahko zložiť a vyčistiť, alebo vyprať v práčke. Poťah je vyrobený zo syntetického vlákna, ktoré vyniká vysokou odolnosťou, vďaka čomu umožní dlhodobé používanie bez straty kvality.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov