MONT BLANC Luxury Auris Ušný sprej

1×30 ml, ušný sprej

Obsahuje konopný olej, silice a minerály z mŕtveho mora. Čistí zvukovod.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

5,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MONT BLANC Luxury Auris Ušný sprej 1×30 ml, ušný sprej

X21883 ADC

Hlavný popis produktu

Ušný sprej s minerálmi z Mŕtveho mora a s konopným olejom. Určenie:

  • pre všetky vekové skupiny,
  • na bežnú hygienu uší, roztok prirodzeným spôsobom čistí sluchové ústrojenstvo.  
  • riedi a rozpúšťa ušný maz, čím ho pomáha odstrániť,
  • slúži na prevenciu proti upchávaniu zvukovodu ušným mazom.

Spôsob použitia

Dávkovanie: 1-2 vstreky do každej ušnej dierky, 2-3x týždenne. V prípade potreby aj denne.

Návod na použitie:
1. Aplikátor ušného spreja sa otočí do pohotovostnej polohy. Tryska v pohotovostnej polohe je kolmo k fľaštičke ušného spreja.
2. Aplikátor ušného spreja sa priloží k uchu (aplikátor nesmie byť zasunutý do vnútornej časti ucha) a vstreknú sa 1-2 vstreknutia do každej ušnej dierky. Fľaštička ušného spreja je pri aplikácii v zvislej polohe. Hlava sa mierne nakloní na stranu tak, aby sa podporilo vtekanie roztoku do ucha.
3. Sprej sa nechá pôsobiť cca. 1 minútu a potom sa hlavu nakloní mierne na opačnú stranu tak, aby prebytočná tekutina vytiekla spolu s nečistotami von. Prebytočná tekutina spolu s nečistotami sa zachytí do pripravenej čistej vreckovky alebo vatového tampónu.
4. V prípade potreby sa aplikácia opakuje.
5. Po každom použití sa nástavec opláchne vlažnou vodou a otočí do neaktívnej polohy. Tryska je v nepohotovostnej polohe rovnobežne s fľaštičkou ušného spreja.

Upozornenie: Výrobok by sa nemal používať pri zápaloch ucha, bolestiach, perforácii bubienka a ďalších zdravotných problémoch s uchom! Prípravok je určený na pravidelnú hygienu, nie na liečbu! V prípade neschopnosti správnej aplikácie ušného spreja napríklad z dôvodu obmedzenej pohyblivosti, je nutné o aplikáciu podľa návodu na obsluhu požiadať druhú dospelú osobu bez pohybového obmedzenia. Nezasúvajte nástavec ušného spreja do vnútornej časti ucha! Pri vstreknutí ušného spreja do oka alebo úst vypláchnite vlažnou vodou. V prípade komplikácií sa obráťte na ošetrujúceho lekára. Prípadné jemné usadeniny alebo iné sfarbenie nie sú chybou a nijako neovplyvňujú kvalitu výrobku. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.