MEDELA Calma dojčenská fľaša 150ml

Značka: MEDELA

Calma - jedinečná fľaša pre všetky dojčiace matky. Pre matky hľadajúce riešenie na kŕmenie svojich detí - Calma je dokonalá. Dojčenská fľaša Calma bola vyvinutá na základe výsledkov nášho vedeckého výskumu. Calma má jedinečný cumlík určený pre deti, ktoré sú dojčené, pretože im umožňuje sať, prehĺtať a dýchať presne tak, ako keď pijú materské mlieko z prsníka. Bez ohľadu na to, či dojčíte alebo používate fľašu Calma, musí dieťa vytvoriť dostatočné podtlak, aby mlieko začalo tiecť. Keď dieťa prestane sať, tok mlieka sa zastaví - presne tak isto ako pri dojčení z prsníka. Toto riešenie bolo vyvinuté v spolupráci s odborníkmi v oblasti dojčenia z výskumného tímu na laktáciu Hartmann Human Lactation Research od University of Western Australia (UWA). Calma umožňuje dieťaťu sať, prehĺtať a dýchať, ako to robí pri dojčení. Výhody použitia fľaštičiek Medela Calma: vďaka unikátnemu odvzdušňovaciemu systému Calma zabraňuje dieťaťu prehltnúť vzduch počas kŕmenia. Prietok, tvar a dĺžka cumlíka Calma sú vyrobené tak, aby vyhovovali potrebám vášho dieťaťa. Fľaša sa vyrába sa vo Švajčiarsku a materiály použité na výrobu neobsahujú bisfenol A (BPA). Objem: 150ml.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: MEDELA Calma dojčenská fľaša 150ml

1d0310c4-2316-46fa-a70f-a8453bd0ebc2

Hlavný popis produktu

Calma - jedinečný cumlík na mlieko pre všetky dojčiace matky

Pre matky, ktoré hľadajú riešenie kŕmenia pre svoje deti - Calma je perfektná. Súprava Calma bola vyvinutá na základe výsledkov nášho vedeckého výskumu. Calma je jedinečný cumlík pre deti, ktoré sú dojčené, pretože im umožňuje sať, prehĺtať a dýchať presne tak, ako používajú pri kŕmení z prsníka. Bez ohľadu na to, či dojčíte alebo používate Calmu, dieťa musí vytvoriť správny podtlak, aby spôsobilo tok mlieka. Keď dieťa prestane sať, prietok sa zastaví – rovnako ako pri satí prsníka.

Toto riešenie bolo vyvinuté v spolupráci s odborníkmi na dojčenie z tímu Hartmann Human Lactation Research na University of Western Australia (UWA). Calma umožňuje vášmu dieťaťu sať, prehĺtať a dýchať ako pri dojčení.

Výhody používania fliaš Medela s cumlíkmi Calma:

Cumlíky Calma vďaka unikátnemu systému odvetrávania zabraňujú dieťaťu prehĺtať vzduch počas kŕmenia.

Prietok, tvar a dĺžka cumlíka Calma boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám vášho bábätka počas jeho rastu.

Vyrobené vo Švajčiarsku z materiálov, ktoré neobsahujú bisfenol A (BPA).

  • Katalógové číslo: TOW007050
  • EAN kód: 7612367022019
  • BLOZ 7: 9076708
  • Produktová skupina: Dojčenie
  • Sadzba dane: DPH 23 %

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.