MEDEL DERMO Peel Prístroj na mikrodermabráziu tváre

1×1 ks

Značka: MEDEL

MEDEL DERMO Peel Prístroj na mikrodermabráziu tváre MEDEL Dermo Peel je moderný spôsob efektívnej starostlivosti o tvár a mladší vzhľad pokožky.

47,99
Doprava zadarmo

O produkte: MEDEL DERMO Peel Prístroj na mikrodermabráziu tváre 1×1 ks

X55287

Hlavný popis produktu

MEDEL Dermo Peel je moderný spôsob efektívnej starostlivosti o tvár a mladší vzhľad pokožky. Špičky MEDEL Dermo Peel sú navrhnuté tak, aby umožňovali veľmi presné ošetrenie na väčšej ploche pokožky, ako aj v ťažko prístupných oblastiach tváre, ako je napríklad nos. Každá z 3 špičiek je pokrytá zafírovými pilinami, čo znižuje riziko kožných alergií počas používania.

Typy špičiek: Špička s malým krúžkom je určená pre miesta, ako sú ohyby kože a miesta, kde má byť masáž zvlášť presná. Špička s veľkým krúžkom je určená pre väčšiu plochu kože, napríklad čela, tváre. Špička s veľkým krúžkom a so silnejším zrnom pre intenzívne odlupovanie a masáž v miestach so špeciálnou potrebou ošetrenia. Miesta aplikácie: (pozri obrázky v obrázkovej prílohe)

a) Čelo: Pomaly a pokojne pohybujte prístrojom zvnútra von

b) Oblasť očí: Pohybujte prístrojom von smerom k vlasovej línii. Rovnaký pohyb opakujte na ľavej a pravej strane.

c) Nos: Pohybujte prístrojom zhora pozdĺž nosa. Opakujte aj pre ľavú a pravú stranu

d) Líca: Pohybujte prístrojom po lícach smerom von

e) Okolo úst: Pohybujte prístrojom zo stredu hornéj pery smerom von. Uistite sa, že sa nedotýkate úst.

Vákuová masáž pomocou krúžkov so zafírovými pilinami umožňuje odlupovanie a obnovu vonkajšej vrstvy epidermy. Mikrodermabrázia stimuluje pokožku k produkcii kolagénu, čím zvyšuje napätie pokožky, ktorá vyzerá zdravšie a mladšie. Bunky stimulované k obnove sú bez komedónov a tvár sa zmení na lepšiu a zdravšiu. Koža vyzerá oveľa mladšie. Mikrodermabrázia je možná pri rôznych stupňoch: pri 1 stupni (jemná) pri 2 stupni (intenzívna) Kontrolka indikuje intenzitu, s ktorou zariadenie pracuje.

Prístroj slúži na revitalizujúce odlupovanie (jemne odstraňuje prebytočnú epidermu) a aktivácia vákuovej masáže (zlepšuje krvný obeh a stimuluje obnovu buniek). Mikrodermabrázia sa odporúča vykonávať 1 za týždeň. Doba 1 domácej liečby je asi 5 minút. Oblasti: čelo, oblasť očí, tváre, nos, oblasť úst. Deň pred zákrokom stojí za to vzdať sa sauny, opaľovať sa a navštíviť solárium - pokožka nebude vysušená. Po ukončení mikrodermabrázie pomocou zafírových špičiek môže byť pokožka na tvári mierne podráždená. Záruka 3 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.