Marťankovia GUMMY JESEŇ - ZIMA EMOJIS 50 ks

1×50 ks, výživový doplnok

Marťankovia Gummy Emojis s obsahom rakytníka v štyroch nových tvaroch emotikonov. Vitamíny C, D3, zinok a rakytník prispievajú k správnej funkcii imunitného systému. Bez pridaných farbív, konzervantov, umelých sladidiel, lepku, laktózy. Vyrobené držiteľom GMP certifikátu.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
8,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Marťankovia GUMMY JESEŇ - ZIMA EMOJIS 50 ks 1×50 ks, výživový doplnok

X012389

Hlavný popis produktu

Marťankovia Gummy Emojis s obsahom rakytníka v štyroch nových tvaroch emotikonov s príchuťou marakuje, maliny, jahody a pomaranče pre podporu zdravia, imunity a vitality. Vitamíny C, D3, zinok a rakytník prispievajú k správnej funkcii imunitného systému
Vitamín C a zinok sú antioxidanty chrániace bunky pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi vznikajúce vplyvom znečisteného prostredia, či vlastným metabolizmom tela. Rakytník podporuje správne trávenie. Kyselina listová a vitamín C prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.Vitamín C prispieva k správnemu energetickému metabolizmu. Bez pridaných farbív, konzervantov, umelých sladidiel, lepku, laktózy. Vyrobené držiteľom GMP certifikátu. Dávkovanie: 1-2 želatínoví Marťankovia denne.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.