LOVI Dynamický utišujúci cumlík 3-6m Night&Day

1×2 ks, utišujúci cumlík

Značka: LOVI

Dynamické cumlíky LOVI® boli vytvorené v spolupráci s neurologopédmi. Unikátny dizajn nehomogénnej vrstvy silikónu a symetrický tvar inšpirovaný matkinou bradavkou. Osviežujúce moderné vzory podčiarkuje svietiaci úchyt v tme.

7,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LOVI Dynamický utišujúci cumlík 3-6m Night&Day 1×2 ks, utišujúci cumlík

X020412

Hlavný popis produktu

Kolekciu ponúkame v prevedení Dievča&Chlapec, kombinácia tmavá ružová a svetlo ružová + modrá a béžová.
Vekové kategórie 0-3m, 3-6m, 6-18m, 18m +
Podrobnosti:
• nenarúša sací reflex
• zabraňuje reflexu hryzenia do cumlíka
• umožňuje prirodzené prehĺtanie slín
• podporuje zdravý vývoj reči a formovanie zhryzu
Silikónový dynamický cumlík LOVI® navrhnutý s pomocou neurologopédov. Jedinečný dizajn: heterogénny silikón a symetrický tvar inšpirovaný bradavkou. Nenarúša sací reflex a prirodzený vývoj reči a zhryzu bábätka*.
*) za predpokladu, že budú dodržiavané ortodontické a logopedické odporúčania
Súprava obsahuje:
• 2 ks dynamických cumlíkov LOVI
• 2 ks plastových krytov na cumlík
• 1 ks plastovej krabičky
Dynamická gumička
Vyrobená z nehomogénnych vrstiev silikónu, takže sa predlžuje a zmršťuje v závislosti od rytmu satia dieťaťa. Symetrický tvar pripomína matkinu bradavku. Tvar gumičky taktiež umožňuje vloženie cumlíka do úst dieťaťa ľubovoľným spôsobom (nemá určenú vrchnú a spodnú stranu).
Č. 1 medzi cumlíkmi
Potvrdené v spotrebiteľskom prieskume vykonanom na skupine 700 matiek detí vo veku 0-24 mesiacov, GfK, november 2018.
Silikónová gumička
Vyrobená z odolného, jemného a vysoko kvalitného silikónu - bez vône a chuti.
Tvarovaný vykrojený tvar štítku
Umožňuje dieťaťu voľne dýchať nosom. Je vyrobený z bezpečného materiálu, ktorý neobsahuje BPA. Jedinečný okraj štítku je vyrobený zo zdravotníckeho materiálu, je príjemný na dotyk a zabraňuje otlačeniu cumlíka.
Otvory v štítku
Umožňujú cirkuláciu vzduchu, eliminujú hromadenie slín za štítkom a tým predchádzajú podráždeniu citlivej detskej pokožky.
Pohodlný svietiaci úchyt
Uľahčuje uchopenie a podanie cumlíka dieťaťu počas noci.
Hygienický kryt
Cumlík je z hygienických dôvodov opatrený plastovým krytom.
Vyrobené v EU.
BPA-free
Neobsahuje BPA.
3-6m
Pre deti od 3-6 mesiacov.
Nalievanie vriacej vody
Sterilizátor Sterilizátor
Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre
Nepoužívajte v umývačke riadu
Návod na obsluhu:
Pred prvým použitím cumlík z hygienických dôvodov sterilizujte vo vriacej vode asi 5 minút. Po vychladnutí vytlačte zvyšnú vodu z cumlíka. Pred každým použitím cumlík umyte v teplej vode. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Vysoké koncentrácie týchto prípravkov môžu poškodiť plastové diely cumlíka. Nikdy nenamáčajte cumlík do sladkých substancií ani liekov – vystavujete dieťa nebezpečenstvu vzniku vady zubnej skloviny. Cumlík používajte maximálne 1-2 mesiace, potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nové. Ak cumlík zapadne dieťaťu do úst, NEPREDPADAJTE PANICE - cumlík je konštruovaný tak, že ho dieťa nemôže prehltnúť a vy ho v takýchto prípadoch môžete bezpečne vybrať. Cumlík vyberajte čo možno najopatrnejšie. Cumlík uchovávajte v čistom, suchom a uzavretom puzdre. Neodporúčame používať cumlík pre dieťa staršie ako 3 roky.
Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť potom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Používajte iba také držiaky cumlíkov, ktoré zodpovedajú požiadavkám normy EN12586. Nikdy nepripevňujte cumlík na rôzne šnúrky, šnúrky či stužky odevu. Dieťa sa môže zadusiť. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti tepelného zdroja alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, než sa odporúča - môžete spôsobiť oslabenie gumičky cumlíka. Odstránený kryt uchovávajte mimo dosahu dieťaťa - predídete možnému zaduseniu.
Silikónový cumlík zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov,
EN 1400 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobku,
EN 1400 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa – Cumlíky pre dojčatá a malé deti – Časť 2: Mechanické požiadavky a skúšky,
EN 1400 - 3 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 3: Chemické požiadavky a skúšky.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.