Lovela Baby tekutý prací gél pre deti, 32PD Biela

1×1 ks, prací gél pre deti biela, 32PD

LOVELA Biela, prací gél na biele prádlo pre deti 32 praní

11,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lovela Baby tekutý prací gél pre deti, 32PD Biela 1×1 ks, prací gél pre deti biela, 32PD

X005568

Hlavný popis produktu

Produkty na pranie značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života. Oceňujú ich však aj ľudia, ktorí vďaka svojej citlivej pokožke bojujú s alergiou alebo ktorí chcú problémom spojeným s alergiou predchádzať. Hypoalergénne zloženie pracích prostriedkov Lovela zaručuje, že k podráždeniu citlivej pokožky nedochádza. Túto vlastnosť ocenia nielen vysoko senzitívni jedinci, ale predovšetkým mamičky, ktoré pre svoje bábätká chcú len to najlepšie. Ako prací prášok, tak aj jeho gélový variant sú vyvinuté tak, aby dokonale odstránili nečistoty. Prostriedky určené pre pranie farebného prádla dokonale ochránia aj farby.

Špeciálna receptúra pracích prostriedkov zaručí, aby pri plákaní bielizne zmizli všetky jeho zvyšky, ktoré by mohli akýmkoľvek spôsobom podráždiť pokožku. S rovnakou starostlivosťou, ako samotné zloženie výrobku, bol zvolený aj jemný neutrálny parfum, ktorý bielizeň iba ľahko a príjemne prevonia. Prací prostriedok je určený pre tých, na ktorých nám najviac záleží – naše deti, a preto neobsahuje žiadne optické rozjasňovače, enzýmy, umelé farbivá ani iné alergény.

Produkty tejto značky odporúča Ústav pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe-Podolí a združenie Deťom zdravie (združenie pre pomoc deťom trpiacim alergickými a chronickými respiračnými chorobami). - špeciálne vyvinuté hypoalergénne zloženie pre extra citlivú a detskú pokožku a pre osoby, ktoré trpia alergiami a podráždením, spôsobeným agresívnymi pracími prostriedkami - zamerané pre deti už od 1. dňa života - účinne odstraňuje nečistoty pri všetkých teplotách – 30 °C, 40 °C, 60 °C, 90 °C - dermatologicky testované - doporučené Ústavom pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe – Podolí a Združením Deťom zdravie – združenie pre pomoc deťom trpiacim alergiami - neobsahuje optické rozjasňovače, enzýmy, umelé farbivá ani alergény - dobre sa vyplachuje pri pracom procese žmýkanie - príjemná neutrálna vôňa


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.