Loovara Lubrikant - Long Night Stand

1×1000 ml

Značka: LOOVARA

Litrový lubrikačný gél na vodnej báze LongNightStand s Aloe vera a praktickým dávkovačom s pumpičkou vás pri dlhých nočných radovánkach nenechá nikdy v štichu.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
20,39
Doprava zadarmo

O produkte: Loovara Lubrikant - Long Night Stand 1×1000 ml

X000233

Hlavný popis produktu

Litrový lubrikačný gél na vodnej báze LongNightStand s Aloe vera a praktickým dávkovačom s pumpičkou vás pri dlhých nočných radovánkach nenechá nikdy v štichu. Slúži na dodatočné zvlhčenie intímnej oblasti pri pohlavnom styku, pomáha zabrániť mechanickému poraneniu kože alebo sliznice, znižuje riziko prenikania patogénov cez poranené miesta.

Opis produktu:
Tento lubrikačný gél je zdravotnícky prostriedok triedy II, a preto sa vyrába a dermatologicky testuje v Nemecku. Okrem toho sa plní do fliaš v EÚ. Zaručujeme najvyššiu kvalitu vďaka starostlivému výberu vegánskych ingrediencií, dohľadu nad výrobnými procesmi a rôznym dôkladným kontrolám.

  • Ide o lubrikant na vodnej báze bez oleja a tuku.
  • Je šetrný k pokožke a slizniciam, vhodný na použitie s kondómami.
  • Prípravok chráni, stará sa a hydratuje pokožku a nespôsobuje pálenie. Je ideálny na vaginálnu suchosť.
  • Rýchlo sa vstrebáva bez zanechania zvyškov na pokožke. Môže sa používať s kondómami a na masturbáciu so sexuálnymi hračkami.
  • Neslúži ako antikoncepcia.
  • Neposkytuje žiadnu ochranu proti infekciám.
  • Pokiaľ sa snažíte otehotnieť, používajte ho striedmo alebo vôbec.
  • Táto 1-litrová fľaša lubrikačného gélu je oveľa lacnejšia ako väčšina 100-250 ml fľaštičiek. Navyše má veľmi praktický dávkovací uzáver, ktorý sa jednoducho otvára jednou rukou.

Použitie:
Aplikujte dostatočné množstvo lubrikantu na intímne partie. V prípade potreby opakujte. V kombinácii s kondómom aplikujte gél na vonkajšiu stranu kondómu nasadeného na stoporený penis. Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred slnečným žiarením. Vopred vyskúšajte prípravok na predlaktí a overte si prípadnú alergiu. Ak sa objavia reakcie, prestaňte ihneď používať. Uchovajte mimo dosahu detí. Nevhodný na konzumáciu.

Parametre:
Objem: 1000 ml

Zloženie:
AQUA, GLYCERÍN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ALLANTOÍN, BENZOIC ACID


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.