LISTERINE PROFES.GUM THERAPY

1×250 ml, ústna voda

Značka: LISTERINE
5.0

Listerine Professional Gum Therapy ústna voda vytvára ochrannú vrstvu, ktorá brání priľnutiu baktérií zubného povlaku, a tým lieči zápal ďasien a zabraňuje jeho vzniku.

4,19
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  5,59 €  ·  zľava 1,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 4.19 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LISTERINE PROFES.GUM THERAPY 1×250 ml, ústna voda

P93552 ADC

LISTERINE® PROFESSIONAL GUM THERAPY, 250 ml, ústna voda na liečbu krvácania a zápalu ďasien, zdravotnícka pomôcka

  • Klinicky overená liečba krvácania a zápalu ďasien
  • Účinne pomáha proti zápalu ďasien, parodontitíde a pri prevencii
  • Vďaka technológii LAE (etyl-lauroyl-arginát-hydrochlorid) vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá bráni priľnutiu baktérií zubného povlaku, a tým lieči zápal ďasien a zabraňuje jeho vzniku
  • Na liečbu zápalu ďasien a ich každodennú ochranu
  • Pri pravidelnom používaní bráni opakovaným zápalom ďasien
  • Určený pre pacientov od 12 rokov
  • Fľaša je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu a je 100 % recyklovateľná

Krvácanie ďasien býva veľmi často príznakom ochorenia ďasien alebo zápalu ďasien. Zápal ďasien je spôsobený zubným povlakom a baktériami priľnutými na zuboch a ďasnách. Ak zápal nie je liečený, môže viesť k ďalším ťažkostiam, ako je ústup ďasien alebo dokonca strata zubov. LISTERINE® PROFESSIONAL GUM THERAPY vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje baktériám povlaku napadať povrch zubov a umožňuje zahojenie a obnovu prirodzeného, zdravšieho stavu ďasien.

Návod na použitie:

Pre najlepšie výsledky používajte dvakrát denne až do zahojenia ďasien a zastavenia krvácania. Môže sa tiež používať dlhodobo na ochranu ďasien pred opakovanými zápalmi.

Používajte dvakrát denne po mechanickom vyčistení zubov alebo podľa odporúčaní zubného lekára. Dôkladne si vypláchnite ústa vodou, potom do pohára odmerajte 20 ml (4 čajové lyžičky po 5 ml), 30 sekúnd preplachujte priestor okolo zubov a ďasien a potom vypľujte.

Upozornenie:

UCHOVÁVAJTE MIMO DOHĽADU A DOSAHU DETÍ!

Tento výrobok nepoužívajte, ak ste citliví alebo alergickí na etyl-lauroyl-arginát-hydrochlorid alebo na ktorúkoľvek inú zložku. Ak by sa u vás vyskytli ťažkosti alebo podráždenie, používanie tohto výrobku okamžite ukončite. Ak prehltnete väčšie množstvo (viac ako 20 ml), vypite pohár vody a kontaktujte svojho lekára alebo pohotovostnú službu. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Výrobok nepoužívajte, ak je nová fľaša alebo nový uzáver poškodený. Výrobok nerieďte, neprehĺtajte a nepoužívajte priamo z fľaše. Nepoužívajte po uplynutí dátumu použiteľnosti. Používajte len v súlade s týmto návodom. Ak trpíte ťažkosťami s ďasnami, ale neviete, či ide o zápal ďasien, tento výrobok nepoužívajte a poraďte sa s lekárom. Tento výrobok možno používať aj na prevenciu zápalu ďasien, aj keď sa príznaky neprejavujú. Ak sa váš stav zhorší alebo pretrváva, prerušte používanie a vyhľadajte lekárske ošetrenie.

Zloženie:

Etyl-lauroyl-arginát-hydrochlorid (LAE) 0,147 % w/w

Ďalšie zložky: čistená voda, sorbitol, alkohol, glycerín, poloxamér 407, aróma, kyselina benzoová, sukralóza, benzoát sodný. [PR-013135]"

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.