Lenor Fresh Air effect 770ml Fresh wind

1×770 ml, aviváž

Značka: LENOR

Aviváž, ktorá poskytuje sviežosť bielizne sušenej vonku, aj keď ju sušíte dnu Fľaša zo 100 % recyklovaného plastu (okrem vrchnáka, hrdla a návleku) a recyklovateľného plastu (okrem návleku) Vaša obľúbená vôňa Fresh Wind s morskými tónmi, blahodarnými citrusmi a sviežosťou čistého vánku Chráni pred vyblednutím, tvorbou hrčiek a rozťahovaním počas prania

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
6,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lenor Fresh Air effect 770ml Fresh wind 1×770 ml, aviváž

X001806

Hlavný popis produktu

Vychutnajte si sviežosť oblečenia sušeného vonku, aj keď ho sušíte dnu.

S ultra koncentrovaným zložením aviváže Lenor Fresh Air Effect získate 33 praní v malej fľaši. Vďaka inovatívnej technológii potrebujete len malé množstvo aviváže na to, aby ste dosiahli pocit vysušenia na čerstvom vzduchu v akomkoľvek počasí. Lenor Fresh Air Effect Fresh Wind Aviváž má sviežu a povzbudivú vôňu s morskými tónmi, blahodarnými citrusmi a sviežosťou čistého vánku. Fľaša je vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu (okrem vrchnáka, hrdla a návleku) a recyklovateľného plastu (okrem návleku).

Aviváž Lenor Fresh Air Effect bola vyvinutá spolu so zákazníkmi s cieľom napodobniť sviežosť bielizne sušenej vonku, ktorá sa uvoľňuje aj po jej vysušení, uložení v skrini a dokonca aj počas pohybu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.