Lenor Fresh Air Aviváž Tropical sunset 462ml

1×462ml, aviváž

Značka: LENOR

Aviváž, ktorá poskytuje sviežosť bielizne sušenej vonku, aj keď ju sušíte dnu Fľaša zo 100 % recyklovaného plastu (okrem vrchnáka, hrdla a návleku) a recyklovateľného plastu (okrem návleku) Vaša obľúbená aviváž je slnečná, ovocná, spontánna. Zažite dovolenku vo fľaši vďaka sladkým tónom melóna, dyne a manga, ktoré vás prenesú do ďalekej, slnkom zaliatej krajiny Chráni pred vyblednutím, tvorbou hrčiek a rozťahovaním počas prania

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
4,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lenor Fresh Air Aviváž Tropical sunset 462ml 1×462ml, aviváž

X68961

Hlavný popis produktu

Vychutnajte si sviežosť oblečenia sušeného vonku, aj keď ho sušíte dnu. S ultra koncentrovaným zložením aviváže Lenor Fresh Air Effect získate 70 praní v malej fľaši. Vďaka inovatívnej technológii potrebujete len malé množstvo aviváže na to, aby ste dosiahli pocit vysušenia na čerstvom vzduchu v akomkoľvek počasí.

Lenor Fresh Air Effect Tropical Sunset Aviváž je slnečná, ovocná, spontánna. Zažite dovolenku vo fľaši vďaka sladkým tónom melóna, dyne a manga, ktoré vás prenesú do ďalekej, slnkom zaliatej krajiny. Fľaša je vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu (okrem vrchnáka, hrdla a návleku) a recyklovateľného plastu (okrem návleku). Aviváž Lenor Outdoorable bola vyvinutá spolu so zákazníkmi s cieľom napodobniť sviežosť bielizne sušenej vonku, ktorá sa uvoľňuje aj po jej vysušení, uložení v skrini a dokonca aj počas pohybu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.