Lenor Amethyst And Floral Vonné Perličky Do Prania Pre Intenzívnu Vôňu Bielizne 140g

1×140g, vonné perličky

Značka: LENOR

Viac vône, ktorú milujete. Vonné perličky do prania nasýtené vôňou oslnivého bergamotu, jemnej frézie a nádherného jazmínu Príval sviežosti pri každom praní Vsypte vonné perličky priamo do prázdneho bubna pred vložením bielizne Lenor vonné perličky do prania boli navrhnuté tak, aby doplňovali prací prostriedok Lenor a aviváž Lenor Očarujúce samostatne… a neodolateľné spolu. Zahalená do Lenoru sa cítim úžasne Zosobnite si intenzitu vône výberom množstva perličiek, ktoré použijete 100 % recyklovaná plastová fľaša, okrem vrchnáka, odmerky a plastového návleku. Úplne recyklovateľná okrem plastového návleku

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
5,29
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lenor Amethyst And Floral Vonné Perličky Do Prania Pre Intenzívnu Vôňu Bielizne 140g 1×140g, vonné perličky

X68971

Hlavný popis produktu

Objavte vonné perličky do prania Lenor – novinka od Lenoru poskytujúca príjemný pocit. Vďaka prívalu sviežosti pri každom praní (až na 12 týždňov pri uskladnení bielizne v šatníku), dodajú vonné perličky do prania Lenor vášmu oblečeniu Amethyst And Floral vôňu. Táto vôňa je tajomný koktail z oslnivého bergamotu a vzdušnej vône jemnej frézie a nádherného jazmínu.

Upokojujúce odtiene spodných tónov vône vás zahalia do zamatového tepla a vy sa budete cítiť sebavedome a pohodlne po celý deň. Fascinujúca a jedinečná vôňa ako skutočný ametyst. Vonné perličky do prania Lenor Amethyst And Floral boli navrhnuté tak, aby sa dokonale doplňovali s Lenor Amethyst And Floral avivážou. Očarujúce samostatne… a neodolateľné spolu. Zahalená do Lenoru sa cítim úžasne.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.