Lapač hmyzu Adler AD 7939

Značka: ADLER

Lapač hmyzu Adler AD7939 (insekticídna lampa) je moderné zariadenie, ktoré komplexne rieši problém dotieravého hmyzu v našom prostredí, zariadenie priťahuje hmyz UV svetlom, zasahuje ho vysokým napätím a uskladňuje mŕtvy hmyz do výsuvnej nádobky

38,99

O produkte: Lapač hmyzu Adler AD 7939

1e7c8c62-bf51-4afd-a377-42bc58676685

Hlavný popis produktu

Lapač hmyzu Adler AD7939 (insekticídna lampa) je moderné zariadenie, ktoré komplexne rieši problém dotieravého hmyzu v našom prostredí, zariadenie priťahuje hmyz UV svetlom, zasahuje ho vysokým napätím a uskladňuje mŕtvy hmyz do výsuvnej nádobky.
Zariadenie má veľmi jednoduchý princíp fungovania. Ultrafialové svetlo vyžarované žiarivkou so špeciálne upravenou vlnovou dĺžkou je pre lietajúci hmyz mimoriadne atraktívne, a preto hmyz vletí do vnútra zariadenia. Žiarivka je obalená špeciálnou drôtenou sieťkou a vysoké napätie pretekajúce sieťkou hmyz elektrickým prúdom usmrtí. Je počuť jemný praskavý zvuk, mŕtvy hmyz padá priamo do odnímateľnej misky v spodnej časti zariadenia, ktorú treba pravidelne vyprázdňovať.
Zariadenie odstraňuje hmyz z prostredia bez použitia chemikálií. Je to oveľa estetickejšie ako visiace nálepky na hmyz - ako to robili naše babičky. V porovnaní s aerosólmi prístroj nevyžaruje žiadne chemikálie, nevystavuje nás žiadnym výparom a škodlivým látkam.

Charakteristika a technické údaje:
Priláka UV žiarením, elektrický prúd s vysokým napätím(1200 V) hmyz usmrtí a uskladní na likvidáciu
Bezpečné pre ľudí a zvieratá - funguje bez použitia chemikálií bez uvoľňovania škodlivých látok
Použité mriežky zvyšujú bezpečnosť detí
Účinná ochrana proti: komárom, muchám, osám a moliam
Likvidácia hmyzu pomocou vysokého napätia - 1200V
Elektronický transformátor a predradník
365 nm UV svetlo priťahuje hmyz
Pevná konštrukcia vyrobená z kvalitného ABS plastu
Pracovná poloha: zavesenie na stenu
Aplikácia: vo vnútri
Plocha prevádzky: do 30 m2
Životnosť UV min. 5000 hodín
Typ žiarivky: 4W T5 (vymeniteľné), 2 kusy
Nádoba na hmyz: Výsuvný zásobník, ľahko sa čistí
Vypínač ON/OFF so šnúrkou
Rozmery: 32 x 6 x 28,8 cm
Tichá prevádzka 46-54 dB
Výkon zariadenia: 8 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Adler AD7939 stačí umiestniť na akékoľvek miesto, ktoré je vystavené zvýšenej aktivite hmyzu. Ideálne je umiestniť ho na rovnú dosku alebo zavesiť na požadované miesto. Optimálna je výška 1,5 - 2,0 metra pre muchy, mory a iný hmyz a 1,0 m pre komáre. Upevnenie na stenu je niekedy jediným dostupným riešením, treba však spomenúť, že rozsah ultrafialového žiarenia je potom obmedzený z 360 na 180 stupňov okolo zariadenia.
Insekticídna lampa Adler AD7939 je bezpečná pre naše zdravie. Vyžarované ultrafialové žiarenie je pre ľudí a domáce zvieratá úplne neškodné a kryt vyrobený z odolného ABS plastu zaručuje bezpečné a dlhodobé používanie zariadenia.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.