LAMAX Street2

1×1 ks, reproduktor s bluetooth

Značka: LAMAX
Kompaktný Bluetooth 5.0 reproduktor, ideálny pomer cena/výkon, 15W, Bluetooth 5.0, výdrž až 22 hodín, prehrávanie z Micro SD, USB flashky i cez 3,5mm jack, odolnosť proti striekajúcej vode IP55, FM rádio
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
31,99
Doprava zadarmo

O produkte

X51765

LAMAX Street2

Viac decibelov pre tvoje cesty

Kedykoľvek sa vydávaš na cesty, siahni po našom LAMAX Street2! Vo svojej kategórii nemá premožiteľa – aj napriek kompaktným rozmerom je pripravený odovzdať výkon až 15 W. S dlhou výdržou na baterku a odolnosťou proti striekajúcej vode nuda nehrozí ani v divočine, ani v mestskej džungli. Pripoj sa cez najnovšie Bluetooth 5.0, prenášanie ti uľahčí pevné oko a karabína. Kde si jeho sound užiješ ty?

Zvuk, ktorý nečakáš

S podobnou cenovkou nič hlasnejšieho nenájdeš. LAMAX Street2 vďaka dvojici kvalitných meničov s výkonom 15 W hrá ostošesť – poradí si s každým playlistom a rozvibruje tvoj deň. S funkciou TWS môžeš bezdrôtovo pripojiť ešte jeden Street2 a vytvoriť si vlastnú zostavu, čo má grády

Keď chceš počúvať celý deň

Do LAMAX Street2 sme napumpovali maximum energie, aby si mohol počúvať celý deň. Baterka zvládne až 22 hodín pri polovičnej hlasitosti alebo 9 hodín pri výkone 80 %. Či chceš v pokoji počúvať najnovšie bangery alebo to roztočiť v spoločnosti, výdrž ťa nesklame. Presúvaš sa? Potom oceníš zvýšenú ochranu proti vode i prachu, vďaka ktorej na Street2 nemusíš brať ohľady.

Bezdrôtová sloboda aj kábel

S LAMAX Street2 máš vždy na výber – vinyl do neho síce nestrčíš, ale inak prehrá skoro všetko. Cez najnovší Bluetooth 5.0 si svoje beaty vypočuješ na vzdialenosť aj 10 metrov, bez výpadkov a v najlepšej kvalite. Rovnako ľahko pripojíš 3,5 mm jack, flashku alebo Micro SD kartu. Keď ti po hodinách hudobného maratónu dôjde inšpirácia, jedným stlačením naladíš FM rádio.

SUPER ZVUK A VÝKON 15 W

Napriek malým rozmerom ozvučí Street2 menšiu grilovačku, posedenie s priateľmi alebo výlet za dobrodružstvom. Dva kvalitné meniče sú zárukou super počúvania a nič hlasnejšieho v tejto kategórii nenájdeš.

NAJNOVŠÍ BLUETOOTH 5.0

Nová verzia Bluetooth prenesie v sekunde dvakrát viac dát. Čo to znamená? Že tvoja songy budú hrať v maximálnej kvalite. Zároveň je ešte úspornejší, čo ocení baterka v telefóne.

TRUE WIRELESS STEREO

S funkciou TWS môžeš k LAMAX Street2 pripojiť ďalší reproduktor rovnakého typu a urobiť si menšiu zostavu. Získaš tak dvojnásobný výkon bez meškania a so super zvukom.

ŠIROKÁ KONEKTIVITA

Nech si si svoj playlist priniesol na čomkoľvek, LAMAX Street2 si s tým poradí. Okrem Bluetooth 5.0 môžeš pripojiť klasickú flashku, Micro SD kartu alebo napríklad 3,5 mm jack.

FM RÁDIO

Došli ti songy? Nevadí – nalaď si FM rádio s digitálnym tunerom a počúvaj ďalej.

VÝKONNÁ BATERKA

Do kompaktného tela sme dali maximum energie – baterka s kapacitou 1 800 mAh prehrá na jeden záťah aj väčšiu hudobnú knižnicu. Na 50 % hlasitosti vydrží celých 22 hodín, pri 80 % potom 9 hodín. Svoju kapacitu doplní ani nie za 3 hodiny.

ODOLNÉ TELO

Street2 sa chváli certifikáciou IP55, čo znamená, že vydrží striekajúcu vodu i prašné prostredie. Na potápanie to nie je, ale inak sa pri jeho používaní nemusíš obmedzovať.

CESTOVNÉ VYCHYTÁVKY

Tento reprák chceš mať stále pri sebe. Preto má priamo na tele praktické očko, za ktoré sa ľahko nosí. V balení nájdeš aj užitočnú karabínu – v sekunde ho tak môžeš pricvaknúť.


Parametre

 • Parametre reproduktoru: 2 × 7,5 W, Ø 50 mm, 150 Hz – 20 kHz
 • Batéria: Li-Ion 1800 mAh
 • Doba prehrávania: Hlasitosť 50 % - 22 h, Hlasitosť 80 % - 9 h
 • Doba nabíjania: 3 hodiny
 • Funkcie: Bluetooth, AUX, Micro SD karta, USB, TWS, Handsfree
 • Bezdrôtová technológia: Bluetooth 5.0
 • Vodeodolnosť: IP55
 • Vodeodolnosť: 195 × 70 × 50 mm
 • Hmotnosť: 380 g

Obsah balenia

 • Reproduktor
 • Nabíjací USB kábel
 • 3,5 mm audio kábel
 • Karabína
 • Manuál

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.