LAMAX 20000 mAh Fast Charge

1×1ks, power banka

Značka: LAMAX

Kapacita 20 000 mAh, 2× USB QC3.0 & USB-C konektory pre vstup aj výstup, Fast Charge – technológia rýchleho nabíjania, rýchle dobíjanie powerbanky, LED indikátor stavu nabitia, odolné kovové telo, ochrana proti prepätiu, prehriatiu a prebitiu.

35,59
Doprava zadarmo

O produkte: LAMAX 20000 mAh Fast Charge 1×1ks, power banka

X007758

Hlavný popis produktu

Powerbanka LAMAX ti kryje chrbát, kdekoľvek tvojej elektronike dochádza energia. Naraz dokáže nabíjať až 3 zariadenia – napríklad telefón, tablet a ďalšie. Náš reproduktor LAMAX MusiCan1 vráti k životu hneď 16×. Rozumie si aj najnovšími kúskami, ktoré už prešli na USB-C port. Vďaka technológii FastCharge nabije tvoj iPhone na 50% behom polhodiny – jednoducho nutnosť na ďalší trip

Nestresuj sa nízkou batériou

Skoro vybité a zásuvka nikde? Nielen pri výstupoch v horách je fajn mať u seba záložný zdroj. LAMAX FastCharge s kapacitou 20 000mAh dokáže tvoje hračky zachrániť pred vypnutím hneď niekoľko krát. Či už ide o telefón, inteligentné hodinky, reproduktor alebo čokoľvek iné. Nízka hmotnosť aj malé rozmery zaručia, že ju môžeš mať neustále pri sebe – na letisku, v autobuse aj uprostred lesa. Odolné kovové telo tak vydrží aj náročné podmienky.

Priprevaná za pár desiatok minút

Do USB-C konektoru sa s káblom trafíš aj po náročnej noci. Je totiž obojstranný, takže nemôžeš urobiť chybu – naviac naň prechádza stále viac a viac zariadení. Tím ale jeho výhody nekončia. Určite nechceš celý deň čakať pri zásuvke, až sa tvoja power banka nabije – to ťa tiež u LAMAX 20 000mAh FastCharge nečaká. Či už nabíjaš cez USB-C alebo cez klasické microUSB, tvoj záložný zdroj bude ready za pár hodín.

Nabíjaj rýchlo a bezpečne hneď niekoľko zariadení

Technológia Fast Charge zrýchľuje prenos energie z power banky do kompatibilného zariadenia. Externá batérie LAMAX si rozumie so všetkými štandardami rýchleho nabíjania. Okrem QC3.0 sú to aj MCP od Huawei, AFC od Samsungu, Powe Delivery, PE od MTK a ďalšie. Do ostatných zariadení potečie prúd o sile 2,4 A. Na maximálne bezpečie neustále dozerajú riadiace čipy. S nimi máš istotu, že aj keď nabíjaš až 3 zariadenia naraz, nikdy nedôjde k prepätiu či prehriatiu.

Kľúčové vlastnosti

Vstup (input)
microUSB: 5 V / 2 A, 9 V / 2 A
USB-C: 5 V / 3 A, 9 V / 2 A
Výstup (output)
2× USB (QC3.0): 3.6 ~ 6.5 V / 3 A, 6.5 ~ 9 V / 2 A, 9 ~ 12 V / 1.5 A
USB-C (PD & QC3.0): 5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A
Kapacita 20 000 mAh
Technológia rýchleho nabíjania Fast Charge
2× USB QC3.0 výstup + USB-C konektor pre vstup/výstup (input/output)
Nabíjanie viac zariadení naraz vrátane USB-C zariadenia
LED indikátor stavu nabitia
Ochrana proti prepätiu, prehriatiu a prebitia
Odolné kovové telo
Zaoblené hrany pro pohodlný a istý úchop
Typ batérie: Li-Polymer
Rozmery: 135×70×24,5 mm
Váha: 430 g

Obsah balenia
Powerbanka LAMAX 20 000 mAh Fast Charge
USB / MicroUSB kábel
Návod k použitie

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.