LACALUT whitening micelárna ústna voda

1×500 ml, micelárna voda

Značka: LACALUT

Antibakteriálna ústna voda s inovatívnou micelárnou technológiou

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: LACALUT whitening micelárna ústna voda 1×500 ml, micelárna voda

X43242

Hlavný popis produktu

Ponúka efektívne bielenie zubov a chráni pred ich opätovným zafarbením
Pomáha udržiavať medzizubné priestory bez plaku. Inovatívna micelárna technológia priťahuje baktérie ako magnet, aj na obzvlášť ťažko dostupných miestach. Obalí ich do malých fexibilných micel a odstráni ich.
Lacalut antibakteriálna ústna voda whitenig redukuje vznik plaku a zmenu jeho sfarbenia. Antibakteriálny aktívny komplex podporuje ústnu hygienu redukciou baktérií a tým pomáha predchádzať zubnému kazu. Tento spôsob účinku má dlhodobý efekt a je jemný k zubnej sklovine a ďasnám. Pre silné, prirodzene biele zuby.

Návod na použitie: Naplňte uzáver 15 ml (približne polovica uzáveru) a dôkladne vyplachujte ústnu dutinu 30 sekúnd, potom vypľujte. Neprehĺtajte. Po použití už ústa nevyplachujte vodou. Určené pre dospelých.

Zloženie: INGREDIENTS: AQUA, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, ALCOHOL DENAT., PEG-40 HYDRO GENATED CASTOR OIL, TETRAPOTASSIUM PYROPHOSPHATE, DISODIUM EDTA, AROMA, MENTHOL, CITRIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM SACCHARIN, ZINC CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, THYMOL, SODIUM FLUORIDE.
Skladujte pri teplote do 30°C.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.