LACALUT sensitive micelárna ústna voda

1×500 ml, micelárna voda

Značka: LACALUT

Antibakteriálna ústna voda s inovatívnou micelárnou technológiou

6,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: LACALUT sensitive micelárna ústna voda 1×500 ml, micelárna voda

X43243

Hlavný popis produktu

Pomáha udržiavať medzizubné priestory bez plaku. Inovatívna micelárna technológia priťahuje baktérie ako magnet, aj na obzvlášť ťažko dostupných miestach. Obalí ich do malých fexibilných micel a odstráni ich.
Lacalut antibakteriálna ústna voda sensitive pomáha chrániť citlivé zuby a ďasná. Používajte pred alebo po čistení zubov, tak často ako je to potrebné. Môže redukovať citlivosť zubov pri použití pred čistením zubov. Okrem toho narušuje bakteriálny plak, ktorý jednou z príčin zubného kazu a ustupujúcich ďasien. Po čistení zubov alebo pri použití v akomkoľvek čase Lacalut sensitive pomáha predchádzať vzniku zubného kameňa a zápalu ďasien.

Návod na použitie: Naplňte uzáver 15 ml (približne polovica uzáveru) a dôkladne vyplachujte ústnu dutinu 30 sekúnd, potom vypľujte. Neprehĺtajte. Po použití už ústa nevyplachujte vodou. Pri veľmi citlivých zuboch môžete používať niekoľko krát denne. Určené pre dospelých.

Zloženie: AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, AROMA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LAURYL GLUCOSIDE, POTASSIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM SACCHARIN, ALUMINUM LACTATE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, THYMOL, SODIUM FLUORIDE, SODIUM SULFATE, CI 16035.
Skladujte pri teplote do 30°C.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.