Kuchynská váha Adler AD 3137 biela

Značka: ADLER

Kuchynská váha Adler AD3137 s maximálnou kapacitou 5kg a presnosťou 1g je neuveriteľne užitočná pri príprave pokrmov, ktoré vyžaduje veľmi presne definované proporcie výrobkov

17,99

O produkte: Kuchynská váha Adler AD 3137 biela

6c7406b6-6dd6-4c66-8bd6-3968ca41c847

Hlavný popis produktu

Kuchynská váha Adler AD3137 s maximálnou kapacitou 5kg a presnosťou 1g je neuveriteľne užitočná pri príprave pokrmov, ktoré vyžaduje veľmi presne definované proporcie výrobkov. Zodpovedá tiež potrebám tých ľudí, ktorí si chcú overiť veľkosť jedla, napríklad z dôvodu zdravotných problémov. Kuchynská váha sa vďaka svojej malej veľkosti ľahko skladuje a presúva z jedného miesta na druhé. Má možnosť zvoliť si automatické alebo manuálne vypnutie a je vybavená veľkým LED displejom. Priehľadná misa váhy sa nielen ľahko čistí, ale je tiež pekná. Okrem toho má váha možnosť vypočítať objem vody a mlieka, čo je užitočné, keď chýba odmerka.

Charakteristika a technické údaje:
Kapacita 5 kg
Presnosť 1 g
Plastová miska 1,5 litra
Veľký LCD displej
Výpočet objemu vody a mlieka
Funkcia „TARE“
Automatické/manuálne vypnutie
Farba strieborná
Napájanie: 1X CR2032 3V
Indikátor vybitej batérie a preťaženia

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.