Jar Tablety Platinum Yellow

1×34 ks, tablety do umývačky riadu

Značka: JAR

Kapsule do umývačky All-in-One majú čistiace účinky hneď pri prvom umývaní, vďaka svojmu zloženiu si poradí aj s tými najodolnejšími nečistotami.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

11,49
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Jar Tablety Platinum Yellow 1×34 ks, tablety do umývačky riadu

X55865

Hlavný popis produktu

Kapsule Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter - pre žiarivo čistý riad aj umývačku. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné.

Rozpúšťa sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusí sa rozbaľovať, nevzniká žiadny neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar Platinum - odstráni aj tú najodolnejšie mastnotu.

Vlastnosti:

  • To najlepšie od Jar pre odstraňovanie najodolnejších nečistôt už pri 1 umývaní
  • Vyčistí aj mastnotu z filtra (na odstránenie vodného kameňa použite prostriedok na čistenie umývačky riadu alebo iný spôsob)
  • Obsahuje soľ a prostriedok na oplachovanie
    Chráni sklo a striebro
  • Zachováva čistú a sviežu vôňu umývačky
  • Pomáha predchádzať usadzovaniu mastnoty v odpade, filtra a umývacích ramenách
  • Navrhnuté a testované pre používanie vo všetkých renomovaných umývačkách riadu
  • Pripravené na použitie, nemusí sa rozbaľovať

Použitite:

1 kapsula = 1 umytí. Kapsulu vložte do zásuvky umývacieho prostriedku a zásobník uzatvorte. Pri manipulácii musíte mať suché ruky. Kapsulu nerozbaľujte ani neprepichujte. Balenie po každom použití opäť uzavrite.

Zloženie:

5-15% Neiónové povrchové aktívne látky, bieliace činidlá na báze kyslíka, <5% fosfonáty, polykarboxyláty, Enzýmy, Parfumy, Citronellol, Limonene, Linalool.

Upozornenie:

Spôsobuje vážne poškodenie ocí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokracujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ STREDISKO / lekára. Používajte ochranné okuliare. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Vypite malé množstvo vody pre vode a pri riedení. Obsahuje protease. Muža vyvolať alergickú reakciu. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.