Jar Platinum All in One

1×125 ks, kapsule do umývačky

Značka: JAR
4.7

Kapsuly do umývačky riadu Jar Platinum Plus All in One Lemon účinne bojujú s odolnými zvyškami jedla a mastnotou na vašom riade. Po vybratí z umývačky bude váš riad čistý a lesklý ako nový.

K nákupu produktov Ariel a Jar môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/hokej-cashbacksk
21,99
Ušetríte 12%

Pôvodná cena:  24,99 €  ·  zľava 3,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 21.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Jar Platinum All in One 1×125 ks, kapsule do umývačky

T55861

Hlavný popis produktu

Kapsule Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter - pre žiarivo čistý riad aj umývačku. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťa sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusí sa rozbaľovať, nevzniká žiadny neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar Platinum - odstráni aj tú najodolnejšie mastnotu.

Vlastnosti: To najlepšie od Jar pre odstraňovanie najodolnejších nečistôt už pri 1 umývaní Vyčistí aj mastnotu z filtra (na odstránenie vodného kameňa použite prostriedok na čistenie umývačky riadu alebo iný spôsob) Obsahuje soľ a prostriedok na oplachovanie Chráni sklo a striebro Zachováva čistú a sviežu vôňu umývačky Pomáha predchádzať usadzovaniu mastnoty v odpade, filtra a umývacích ramenách Navrhnuté a testované pre používanie vo všetkých renomovaných umývačkách riadu Pripravené na použitie, nemusí sa rozbaľovať Použitite 1 kapsula = 1 umytí. Kapsulu vložte do zásuvky umývacieho prostriedku a zásobník uzatvorte.

Pri manipulácii musíte mať suché ruky. Kapsulu nerozbaľujte ani neprepichujte. Balenie po každom použití opäť uzavrite. Zloženie 5-15% Neiónové povrchové aktívne látky, bieliace činidlá na báze kyslíka, <5% fosfonáty, polykarboxyláty, Enzýmy, Parfumy, Citronellol, Limonene, Linalool. Upozornenie Spôsobuje vážne poškodenie ocí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku.

Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokracujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ STREDISKO / lekára. Používajte ochranné okuliare.

PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Vypite malé množstvo vody pre vode a pri riedení. Obsahuje protease. Muža vyvolať alergickú reakciu. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.