GreenFood Performance Women Fat Juicy tanger

1×420 g, nápoj na chudnutie

GreenFood Nutrition sú potraviny a doplnky stravy z prvotriednych a plnohodnotných surovín. To všetko pri zachovaní skvelej chuti bez kompromisov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

20,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Performance Women Fat Juicy tanger 1×420 g, nápoj na chudnutie

X59128

Hlavný popis produktu

L-karnitín je telu vlastná látka, ktorú si telo dokáže syntetizovať z aminokyselín L-lyzínu, L-metionínu a L-glycínu za prítomnosti vitamínu C, vitamínu B6 a železa. Stačí nízka hladina niektorej z uvedených látok a vlastné syntéza karnitínu môže byť nedostatočná. Karnitín je vyhľadávaný najmä pri redukčných diétach, ale aj vo chvíľach únavy a psychického vyčerpania.Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je prekurozom karnozínu. Počas výkonu sa vo svaloch hromadia metabolity spôsobujúce svalovú únavu - napríklad vodíkové ióny. Karnozín ich koncentráciu znižuje a tým pomáha oddialiť vyčerpanie. Beta-alanín tak možno odporučiť pri dlhotrvajúcom fyzickom výkone - pri posilňovaní, pri vytrvalostnom aj inom druhu športu.Tyrozín je neesenciálna aminokyselina, ktorej vlastnosti súvisia so syntézou neurotransmiterov, noradrenalínu a dopamínu. Je preto veľmi dôležitá pre oblasť odolnosti voči stresu (najmä v diéte), záťaži, pre koncentráciu, bdelosť a pamäť. Možno ho preto odporučiť všetkým športovcom s nadmernou psychickou aj fyzickou záťažou.Taurín je sírna aminokyselina s unikátnou schopnosťou zvyšovať účinok fyzickej alebo duševnej činnosti. Hlavnou funkciou Taurínu v organizme je podpora fyzickej funkčnosti svalovej hmoty, a to najmä prostredníctvom tlmenia silnej oxidačnej záťaže, ktorá vzniká vďaka nadmernej fyzickej námahe a preťaženia organizmu. Telo si Taurín vie vytvoriť samo, ale proces jeho tvorby je pomerne náročný a spomaľuje sa vplyvom únavy a stresu. Preto má v danom prípade suplementácia svoj nezastupiteľný význam.Zelený čaj je významným zdrojom catechinov - povzbudzuje centrálnu nervovú sústavu, má upokojujúci účinok.Kofeín je látka, ktorá má silné stimulačné účinky na nervovú sústavu a podporuje spaľovanie tuku. Je vhodný pred fyzickým výkonom, pre zvýšenie pozornosti a na odstránenie únavy.Synefrín podporuje metabolizmus tukov a pomáha k redukcii tukového tkaniva.

Balenie:

420g

Počet dávok:

30

Odporúčaná denná dávka:

1x denne 1 dávku (1 odmerku) rozmiešajte v 300 ml vody a vypite najlepšie 30 minút pred tréningom. V deň, keď nemáte telesnú aktivitu, vypite 1 dávku najlepšie ráno. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. 

Zloženie:

Príchuť Juicy Malina: Maltodextrín, L-karnitín (aminokyselina), prírodné aróma malina, tyrozín (aminokyselina), taurín (aminokyselina), beta alanín (aminokyselina), regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivo - prášok z červenej repy, extrakt zo zeleného čaju 20% (list), kofeín (bezvodý), extrakt z bielej vŕby (kôra), protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza, extrakt zo zázvoru 5% (koreň), synephrine 95% (extrakt citrus aurantium), extrakt z čierneho korenia.

Príchuť Juicy Mandarínka: Maltodextrín, L-karnitín (aminokyselina), prírodné aróma mandarínka, tyrozín (aminokyselina) taurín (aminokyselina), beta alanín (aminokyselina), regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivo - beta karotén, extrakt zo zeleného čaju 20% (list) , kofeín (bezvodý), extrakt z bielej vŕby (kôra), protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza, extrakt zo zázvoru 5% (koreň), synephrine 95% (extrakt citrus aurantium), extrakt z čierneho korenia.

Príchuť Juicy Mango: Maltodextrín, L-karnitín (aminokyselina), prírodné aróma mango, tyrozín (aminokyselina), taurín (aminokyselina), beta alanín (aminokyselina), regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivo - beta karotén, extrakt zo zeleného čaju 20% (list ), kofeín (bezvodý), extrakt z bielej vŕby (kôra), protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza, extrakt zo zázvoru 5% (koreň), synephrine 95% (extrakt citrus aurantium), extrakt z čierneho korenia.

Príchuť Juicy Melón: Maltodextrín, L-karnitín (aminokyselina), prírodné aróma melón, tyrozín (aminokyselina), taurín (aminokyselina), beta alanín (aminokyselina), regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivo - beta karotén, extrakt zo zeleného čaju 20% (list ), kofeín (bezvodý), extrakt z bielej vŕby (kôra), protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza, extrakt zo zázvoru 5% (koreň), synephrine 95% (extract citrus aurantium), extrakt z čierneho korenia. 

GMO:

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia:

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2 / ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018 

Upozornenie na obale:

Doplnok stravy so sladidlom. Obsahuje kofeín-nie je vhodný pre registrovaných športovcov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.