GreenFood Nutrition Beauty Hair & Skin 60cps

1×60 cps

Beauty Hair & Skin obsahuje dôležité vitamíny, minerály a aminokyselinu Metionín pre každodenné užívanie. Kombinácia týchto látok podporuje normálny stav pokožky, vlasov a nechtov. Zinok vo vysoko využiteľnej chelátovej väzbe bisglycinátu zinočnatého. Výhodou minerálov v chelátovej väzbe je, že sa lepšie dostávajú, v nezmenenej podobe, na miesto určenia v organizme. Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k udržaniu zdravej pokožky, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k normálnej funkcii imunitného systému, k udržaniu dobrého zraku a k udržaniu zdravých kostí. Selén Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným selénom. Prírodný materiál kvasinka je kŕmený konkrétnym minerálom. Tým dochádza k obohacovaniu kvasnice o minerál a pre ľudské telo tak vzniká lepšie využiteľná forma tohto minerálu. Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Aktivita vitamínu E sa zvyšuje súčasným pôsobením selénu. Metionín prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, pleti, k normálnej tvorbe kolagénu. Beauty Hair & Skin vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Starostlivosť o pleť - Starostlivosť o vlasy a nechty - Prevenciu tvorby vrások - Obsahuje kanadskú surovinu certifikovanú Kosher a Halal.

10,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Beauty Hair & Skin 60cps 1×60 cps

X59060

Hlavný popis produktu

Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 30 dní
Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke

2 kapsuly

RHP*

L-Methionin

900mg

 

Vitamín E

12mg

100%

Zinok

10mg

100%

Selen

55mcg

100%

*RHP - Referenčná hodnota príjmu

Zloženie: L-Metionín, rastlinná kapsula z hypromelózy (hydroxypropylmetylcelulóza), diglycinát zinočnatý, Lalmin® Selen (kvasnice obohatené selénom), DL-alfa-tokoferylacetát, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)Neobsahuje: lepok, laktózu, GMO free - bez genetickej úpravy. Výrobok je vhodný pre vegánov.

Upozornenie:  Nevhodné pre deti, užívanie pre tehotné a dojčiace ženy sa odporúča konzultovať s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. 

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.