Golden MOMENTS - womanizér a vibrátor

1×1 kus, womanizér a vibrátor

Značka: WOMANIZER

Najintuitívnejšie vibrátor pre páry We-Vibe Chorus a originálny Womanizer Premium, sú teraz skombinované v jednom exkluzívnom sete. Táto limitovaná edícia vznikla na oslavu spojenie dvoch značiek, ktoré vytvára dokonalé erotické pomôcky.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
272,49
Doprava zadarmo

O produkte: Golden MOMENTS - womanizér a vibrátor 1×1 kus, womanizér a vibrátor

X46152

Hlavný popis produktu

Silné spojenie Najintuitívnejšie vibrátor pre páry We-Vibe Chorus a originálny Womanizer Premium, sú teraz skombinované v jednom exkluzívnom sete. Táto limitovaná edícia vznikla na oslavu spojenie dvoch značiek, ktoré vytvára dokonalé erotické pomôcky. Luxusný set obsahuje Womanizer Premium stimulátor klitorisu, We-Vibe® vibrátor pre páry Chorus, stručný ilustrovaný viacjazyčný návod na použitie, 2x USB dobíjací kábel, vzorku lubrikantu, skladovacie vrecúško a skladovacie a nabíjacie puzdro pre Chorus. Zdieľajte potešenie! Objavte nový spôsob, ako sa spoločne hrať! We-Vibe Chorus je úžasný dobíjací vibrátor pre páry. Je navrhnutý tak, aby priniesol potešenie obom partnerom pri milovaní. Žena si vychutná silnú stimuláciu na klitorise a bode G súčasne, muž bude cítiť vzrušujúce vibrácie na penise. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája. Duálna stimulácia We-Vibe Chorus je dômyselná erotická pomôcka, má jedinečný tvar U, takže môže stimulovať klitoris aj bod G súčasne a vďaka silným vibráciám zosilňuje zážitok pri milovaní. Môžete ho použiť pri partnerských milostných hrách alebo ho môže žena použiť sama pre vlastné potešenie.

Čím je Chorus výnimočný? Chorus je ďalší level sexu. Zoznámte sa s úplne dokonalým a úžasným vibrátorom pre páry. We-Vibe Chorus je najintuitívnejší vibrátor pre páry všetkých čias. Je nastaviteľný v ohybe, takže môžete vibrácie presnejšie zacieliť. Je pohodlný pre oboch partnerov a je veľmi diskrétny a tichý. Ovládať ho môžete tlačidlom priamo na výrobku, s pomocou inovatívneho diaľkového ovládania alebo s pomocou mobilného telefónu. Moderná mobilná aplikácia We-Connect umožňuje partnerovi ovládať pomôcku a hrať sa s partnerkou na akúkoľvek vzdialenosť. Vášeň nepozná hranice. Funkcie: 10 základných vibračných programov a 10 stupňov intenzity a vďaka mobilnej aplikácii vlastné vibračné programy a vibrácie do rytmu hudby. We-Vibe Chorus je 100% vodotesný (IPX7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón. Rozmery: 78x33x43,5 mm. Súčasťou balenia je dobíjacia základňa a USB kábel (sieťový adaptér nie je súčasťou balenia). Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: 90 min. Súčasťou balenia bezdrôtové diaľkové ovládanie. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Za minútu na vrchole! Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec.

Womanizer Premium Womanizer Premium je úžasná kombinácia nových technológií a vysoko kvalitného dizajnu. Prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy, presne ako je jeho zvykom. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel + a -. Celkom máte k dispozícii 12 stupňov intenzity - od extra jemnej až po ultra silnú. Womanizer Premium ale ponúka niečo úplne nové a od predošlých typov sa líši týmito zásadnými funkciami: Smart Silence (inteligentné ticho) a Autopilot. Womanizer Premium je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani.

Materiál: silikón, ABS. Rozmery: 155x50x35 mm. Hmotnosť: 135 g. Súčasťou balenia je magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 240 min. Súčasťou balenia sú dve silikónové násadky (S, M) a hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.