VIROSTOP Ústny sprej

1×30 ml, ústny sprej proti chrípke, prechladnutiu a bolesti hrdla

Značka: VIROSTOP
4.8

Zabraňuje rozvoju a zmierňuje príznaky akútnej infekcie horných dýchacích ciest, najmä chrípky, prechladnutia a bolesti hrdla. Od 3 rokov, bez známych nežiaducich účinkov.

Ďalšie varianty
6,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

Šikovná alternatíva značky Dr.Max

VIROSTOP Nosový sprej

1×20 ml, nosový sprej proti chrípke, prechladnutiu a alergickej nádche
5.0
(12)
Efektívna ochrana pred COVID-19, chrípkou a prechladnutím. V prípade choroby účinne zmierňuje prejavy COVID-19, chrípky a ďalších ochorení horných dýchacích ciest.
Prírodný prostriedok určený na príznaky chrípky a prechladnutia, zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť a blahodárne pomáha pri zápale dýchacích ciest .

O produkte: VIROSTOP Ústny sprej 1×30 ml, ústny sprej proti chrípke, prechladnutiu a bolesti hrdla

X21411 ADC

 • Patentovaná kombinácia účinných prírodných zložiek vytvára v ústnej dutine a v hrdle ochrannú bariéru, ktorá bráni prieniku vírusov a baktérií do organizmu a ich rozmnožovaniu.
 • Zabraňuje rozvoju a zmierňuje príznaky akútnej infekcie horných dýchacích ciest, najmä chrípky, prechladnutia a bolesti hrdla.
 • Sprej aplikuje roztok jednoducho a rovnomerne po celej sliznici.
 • Má príjemnú mätovo - bylinkovú chuť.
 • Registrované ako zdravotnícka pomôcka.

Použitie:

 • S aplikáciou začnite hneď, ako pocítite škriabanie v hrdle, kýchanie alebo iné počiatočné príznaky chrípky alebo prechladnutia.
 • Je vhodný aj v každej situácii so zvýšeným rizikom nákazy.
 • Môžete ho používať dlhodobo.

Upozornenie:

 • Pre dosiahnutie lepšieho efektu užívajte ešte minimálne 3 dni po odznení príznakov.
 • Nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky.
 • Tehotné a dojčiace ženy ho môžu používať až po konzultácii s lekárom.
 • Deti staršie ako 3 roky môžu prípravok používať len pod dohľadom dospelej osoby.
 • Vhodné aj pre diabetikov.
 • Prípravok by mala používať len jedna osoba, aby sa zabránilo prenosu infekcie.

Ako VIROSTOP Ústny sprej účinkuje?

 

Roztok VIROSTOP je patentovanou kombináciou výťažkov z piatich rastlín, ktorých obsahové látky si svoje účinky vzájomne dopĺňajú a podporujú. Časť z nich patrí do skupiny polyfenolov a bioflavonoidov. Tieto látky dokážu mechanicky blokovať väzbové miesta vírusov, čím im znemožňujú vyvolať infekciu horných dýchacích ciest. 

Antioxidačne pôsobiace látky lokálne zmierňujú prebiehajúcu zápalovú reakciu akútnej infekcie. Vďaka tomu prispievajú k zmierneniu príznakov. Vytvorený ochranný film pôsobí priaznivo na obnovu prirodzených funkcií slizníc.

Ako funguje

 

Sliznica dýchacích ciest funguje ako prirodzená bariéra pred vstupom vírusov a baktérií do buniek nášho tela. Jej bunky si na svojom povrchu sami vytvárajú tenkú vrstvu z mukopolysacharidov, v ktorej sa nachádzajú aj mnohé obranné látky a imunitné bunky. Ak je však útočiacich vírusov a baktérií naraz veľa, svoje možnosti vyčerpá a patogénom sa môže podariť spôsobiť infekciu.

Roztok produktov VIROSTOP prispieva k našej prirodzenej obranyschopnosti tak, že na povrch slizníc horných dýchacích ciest dodáva zmes účinných látok z rastlín. Tie napomáhajú neutralizovať vírusy, blokovať ich väzbové miesta a zabrániť im tak preniknúť k bunkám, ktoré by mohli inak infikovať.

Pri už prebiehajúcej infekcii dokážu tieto látky znemožniť namnoženým vírusom napadnúť ďalšie okolité bunky. Prispievajú k spomaleniu šírenia infekcie a tak pomáhajú obnoviť funkcie slizníc dýchacích ciest.

Práve z tohto dôvodu začnite s užívaním VIROSTOP už pri prvých príznakoch ochorenia, ako aj preventívne, pokiaľ sa pohybujete v prostredí so zvýšeným rizikom nákazy.

Kedy je účinné siahnuť po VIROSTOPE?

 

Vírusy a baktérie na nás číhajú všade. Ak sme v prostredí so zvýšeným rizikom nákazy, ochorel niekto z našej domácnosti, školského alebo pracovného kolektívu, alebo už sami začíname bojovať s virózou, môžeme pomôcť našej slizničnej imunite pomocou roztoku VIROSTOP.

Vďaka jeho ochrannému filmu na slizniciach horných dýchacích ciest prispejeme k prevencii, ochrane a zmierneniu príznakov chrípky a prechladnutia.

Ako užívať VIROSTOP počas prechladnutia?

 

Vírusy sú špecifické infekčné jednotky, ktoré nedokážu existovať a množiť sa bez napadnutia buniek hostiteľa. Keď vírus vnikne do vnútra našej bunky, preprogramuje ju a donúti ju vytvárať svoje kópie. Po krátkom čase takáto bunka zanikne a novovzniknuté vírusy sa opäť dostanú von medzi ďalšie, zatiaľ zdravé bunky.

Ak týmto novo vzniknutým vírusom nezabránime preniknúť do ďalšej bunky, kolobeh sa opakuje, až kým náš imunitný systém nad nimi nevyhrá.

S aplikáciou VIROSTOP preto začnite hneď, ako máte podozrenie, že na vás niečo lezie. Pokračujte s aplikáciou počas celej doby liečby a ešte istý čas po odznení príznakov. Poskytnete vašim slizniciam čas úplne sa zregenerovať a obnoviť svoje obranné funkcie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.