fytofontana VIROSTOP drops

1×25 ml, kvapky

Prírodný prostriedok určený na príznaky chrípky a prechladnutia, zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť a blahodárne pomáha pri zápale dýchacích ciest .

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
7,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: fytofontana VIROSTOP drops 1×25 ml, kvapky

X44917 ADC

Hlavný popis produktu

FYTOFONTANA ViroStop kvapky 25 ml

Doplnok stravy obsahujúci jedinečnú kombináciu rastlín. Pôsobí ako prírodný antioxidant (Cistus creticus), vytvára ochranný film na sliznicu a tým bráni prieniku baktérií a vírusov do organizmu. Prípravok možno užívať preventívne aj v prípade akútneho stavu.

Aktívne látky   

  • Cistus incanus je rastlina známa pre vysoký obsah polyfenolov. Pôsobí ako prírodný antioxidant (neutralizuje voľné radikály).

  • Grapefruitový extrakt z jadierok vďaka svojmu silnému antioxidačnému účinku podporuje prirodzenú detoxikáciu organizmu a pomáha udržovať prirodzenú rovnováhu črevnej mikroflóry.

  • Echinacea purpurová a Mätová silica priaznivo pôsobia na dýchací systém a podporujú normálnu funkciu horných dýchacích ciest

Zloženie produktu

Účinné látky sú Cistus creticus (60 % polyfenolov), Grapefruitový extrakt (25 % vit. C), Echinacea purpurová (4 % polyfenolov), Acerola 25 %, Mäta pieporná.

Odporúčané dávkovanie

Preventívne užívajte 2x denne 10 kvapiek, akútne potom 2x denne 15 kvapiek.

Dôležité upozornenia

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote 10 - 25 °C, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Balenie obsahuje 25 ml kvapiek.

Viac informácií o produkte nájdete na sk.virostop.info


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.