Frosch EKO Baby Hypoalergénne plákadlo na dojčenskú a detskú bielizeň (750 ml)

1×750 ml, hypoalergénne plákadlo

Značka: FROSCH

Plákací prostriedok pre jemnosť a mäkkosť dojčenskej bielizne, prikrývok i ostatných textílií. Hypoalergénne zloženie s výťažkom z harmančeka je veľmi šetrné aj k citlivej pokožke. Plákadlo ošetruje vašu bielizeň a dodáva jej jemnosť.

4,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Frosch EKO Baby Hypoalergénne plákadlo na dojčenskú a detskú bielizeň (750 ml) 1×750 ml, hypoalergénne plákadlo

X001358

Hlavný popis produktu

Plákací prostriedok pre jemnosť a mäkkosť dojčenskej bielizne, prikrývok i ostatných textílií. Hypoalergénne zloženie s výťažkom z harmančeka je veľmi šetrné aj k citlivej pokožke. Plákadlo ošetruje vašu bielizeň a dodáva jej jemnosť. Počas plákacieho cyklu dochádza k odstráneniu zvyškov pracieho prostriedku. Prípravok je hypoalergénny, bez farbív, s jemnou parfumáciou a dermatologicky otestovaný. Je obzvlášť vhodný pre citlivú pokožku dojčiat i alergikov.

Na rozdiel od väčšiny prepieracích prípravkov využíva na zmäkčenie iba rastlinné prísady a je vegánsky. Všetky produkty Frosch z radu Baby sú v prírode nadpriemerne dobre odbúrateľné. Fľaša je zo 100 % recyklovaného a recyklovateľného materiálu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.