FitStream lyofilizované ovocie - Slivka, marhuľa a višňa 400 g

1×400 g, lyofilizované ovocie

Značka: FITSTREAM

Podpora imunity, dobrého spánku a spomaľovanie známok stárnutia. Mrazom sušené ovocie je 100% čisté ovocie, z ktorého je odstránená voda. Je chrumkavo vysušené, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt. Bez prídavného cukru a konzervantov.

30,89
Ušetríte 12%

Pôvodná cena:  34,99 €  ·  zľava 4,10 €

Najnižšia cena pred zľavou: 34.99 €

Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: FitStream lyofilizované ovocie - Slivka, marhuľa a višňa 400 g 1×400 g, lyofilizované ovocie

X56186

Hlavný popis produktu

Fit balíčky FitStream obsahujú 100% mix mrazom sušeného ovocia.

Mrazom sušené (lyofilizované) ovocie je 100% čisté ovocie sušené v špeciálnych komorách pri teplote -60° C vo vákuu, z ktorého je odstránená voda. Je takmer identické s čerstvým ovocím. Zachováva si až 98% výživových hodnôt čerstvého ovocia.

V procese lyofilizácie spracovávame iba prémiové ovocie najvyššej akosti. Na výrobu 1kg mrazom sušeného ovocia FitStream je potrebné spracovať 8-10 kg čerstvého ovocia.

Mrazom sušené ovocie nemá takmer žiadne požiadavky na skladovanie. Je ideálne pre použitie s FitStream E1, aby ste si Vaše obľúbené smoothie, sorbety, miešané proteínové nápoje a detskú stravu mohli vychutnať kdekoľvek. Ovocie je vhodné aj do müsli, jogurtov alebo sa konzumuje priamo ako chrumkavý snack výraznej ovocnej chuti a vône.

Mrazom sušené ovocie FitStream je RAW, bez pridaného cukru, konzervantov, vhodné pre vegánov, GMO FREE, s vysokým obsahom vitamínov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.