FEMIBION 2 Tehotenstvo, 28 tbl + 28 cps

1×28 tbl + 28 cps, výživový doplnok

Značka: FEMIBION

Výživový doplnok určený pre tehotné ženy od 13. týždňa tehotenstva až do pôrodu. Obsahuje kyselinu listovú, Metafolin®, vitamíny, minerály, luteín a DHA.

Ďalšie varianty
19,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

Šikovná alternatíva značky Dr.Max

LejdyVita 2 Budem mama

1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok pre tehotné ženy. Obsahuje okrem iného aktívnu formu kyseliny listovej, omega-3 mastné kyseliny a železo.

O produkte: FEMIBION 2 Tehotenstvo, 28 tbl + 28 cps 1×28 tbl + 28 cps, výživový doplnok

X41187 ADC

POPIS

Femibion - Vitamín číslo 1 pre tehotné od plánovania tehotenstva až po dojčenie na Slovensku⁴.

Počas tehotenstva si zdravý vývoj Vášho dieťaťa² vyžaduje rôzne živiny. Jednotlivé prípravky Femibion majú špeciálne prispôsobené živiny na plánovanie tehotenstva až po dojčenie.

Femibion 2 je špeciálne vyvinutý na podporu Vás¹ a Vášho dieťaťa² v 2. a 3. trimestri tehotenstva. V 13. týždni sa začína pozoruhodná fáza rastu vášho dieťaťa. Okrem Kyseliny listovej Plus³ (kyselina listová a Metafolín®) obsahuje Femibion 2 omega-3 mastnú kyselinu DHA na podporu normálneho vývoja mozgu a očí.²

Jedna tableta Femibionu 2 obsahuje vitamíny B1, B2, B6, B12, C, D3, E, biotín, niacín, kyselinu pantoténovú, jód, železo, horčík, zinok a selén. Kapsula obsahuje DHA, vitamín E a luteín. Vitamíny pre tehotné, rozdelené do 1 kapsuly a 1 tablety, vám poskytnú ďalšie živiny na podporu Vás¹ a Vášho dieťaťa². Praktické označenie dní v týždni na blistri Vám pomôže sledovať denné dávkovanie.

Vitamíny pre tehotné počas 2. a 3. trimestra; s DHA, Kyselinou listovou Plus³ (kyselina listová a Metafolín®); DHA na podporu vývoja mozgu dieťaťa²

Zloženie

TABLETA: Metafolín®, kyselina listová,jód, vitamíny skupiny B, vitamín D,vitamín E, zinok, biotín, niacín,kyselina pantoténová a selén1.

Zloženie

KAPSULA: omega-3 DHA, vitamín E a luteín; obsahuje rybí olej; kapsule a tablety sú bez lepku a laktózy

Užívajte 1 tabletu a 1 kapsulu denne, počas jedla s dostatočným množstvom tekutiny; s praktickým označením dní v týždni, ktoré vám pomôže sledovať dennú dávku; balenie obsahuje zásobu na 4 týždne (2x28 ks).

Obsahuje

Femibion 2 Tehotenstvo, výživový doplnok pre tehotné s DHA, kyselinou listovou a Metafolínom® pre ženy od 13. do 40. týždňa tehotenstva, 4-týždňové balenie obsahuje 28 tabliet a 28 kapsúl (35,8 g)

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu a 1 kapsulu denne s dostatočným množstvom tekutiny počas jedla.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte pri telote do 25 °C. Chráňte pred svetlom.

Toto balenie obsahuje 28 tabliet a 28 kapsúl, čo pokryje potrebu na 4 týždne. Vyrobené podľa najvyšších štandardov. Bez lepku, bez laktózy, bez GMO. Vyrobené v Nemecku. Pozorne si prečítajte zloženie a vyhnite sa užívaniu v prípade známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. Tehotenský vitamín č. 1 od plánovania tehotenstva po dojčenie na Slovensku.⁴


1. Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

2. Príjem DHA matkou prispieva k normálnemu vývoju mozgu a očí plodu a dojčených detí. Okrem odporúčaného denného príjmu 250 mg omega-3 mastných kyselín (DHA a EPA) pre dospelých sa odporúča užívať ďalších 200 mg DHA.

3. Kyselina listová Plus je kombinácia kyseliny listovej a Metafolínu®. Metafolín® je forma folátu, ktorá je pripravená na priame využitie v tele. Foláty sú pre telo potrebné aj po prvom trimestri, napr. prispievaj k rastu materského tkaniva (napr. placenty). Metafolín® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko, používaná na základe licencie.

4. IQVIA Slovenska republika PTR50_SK_M_PG_421500177705, predaj v kusoch, MAT 04/2023, OTC3: 04A4 M/VIT+MINER PERINATAL USE ® 2023 IQVIA and its affiliates. All right reserved. MAT-SK-FM-23-000011

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.