EMI Sada 2 kusov bavlnenej osušky a uteráka San Diago biela

1×2 ks, bavlnené osušky

Značka: EMI

Užitočná kolekcia bavlnených osušiek a uterákov v odtieňoch bielych farieb s nenáročným vzorom prinesie nádych elegancie do každej kúpeľne. Tieto produkty sa vyznačujú výbornou schopnosťou absorbovať vlhkosť, rýchlym procesom schnutia, stálosťou farieb aj po mnohých praniach a nežným povrchom.

Varianty podľa farby
U dodávateľa, doručenie do 5 dní
27,95
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Sada 2 kusov bavlnenej osušky a uteráka San Diago biela 1×2 ks, bavlnené osušky

X015412

Hlavný popis produktu

Bavlnené uteráky a osušky s výraznou odolnosťou, výbornou schopnosťou absorbovať vlhkosť, stálosťou farieb a rýchlym vysychaním.

Tieto bavlnené uteráky a osušky sú zhotovené z čistej 100% bavlny bez akejkoľvek pridanej syntetiky. Sú charakteristické výbornou schopnosťou absorbovať vlhkosť. Produkty od značky EMI sa vyznačujú pevnosťou voči ťahu a taktiež poskytujú príjemnú teplotu. Ich farebnosť zostáva trvalá a aj po mnohých praniach si udržiavajú výrazné odtiene. Naše bavlnené osušky a uteráky sú obľúbené aj vďaka ich jemnému materiálu, ktorý pôsobí na dotyk mäkko a pohodlne. Tieto vlastnosti bavlny ocenia aj alergici a osoby s citlivou pokožkou. Bezpečné vlastnosti týchto produktov sú dôležité aj pre rodičov malých detí a dojčiat. Vzhľadom na svoju hrejivosť sú ideálnymi spoločníkmi pri kúpaní a osušovaní aj pre tie najmenšie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov