EMI Obliečky bavlnené Isabel krémové 140x200+90x70

1×1ks, bavlnené postelné obliečky

Značka: EMI

Vložte sa do náručia jemných bavlnených obliečok Isabel. Tieto obliečky vám prinášajú nielen jemný a kvalitný materiál, ale aj výnimočný pocit pohodlia počas spánku. Zabezpečuje ho 100% bavlna, ktorá si svoje vlastnosti uchováva nezmenené po celé roky. Navyše, tieto obliečky sú vyrábané na Slovensku, čo pridáva na ich autenticite a kvalite.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
24,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Obliečky bavlnené Isabel krémové 140x200+90x70 1×1ks, bavlnené postelné obliečky

X005046

Hlavný popis produktu

Posteľné obliečky, Isabel sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna ma dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny Isabel, sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Sila textilných priadzi obliečok je (o/ú) 25,5/22. Gramáž materiálu je 120 g/m2. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov