SKINEXPERT ANTI-AGE Q10 DAY CREAM

1×50 ml, denný krém

Produktový rad: Q10

Denný krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky a podporuje jej pružnosť a pevnosť. Zloženie s koenzýmom Q10, HydrosellaTM a KalparianeTM pomáha zlepšiť hydratáciu pre žiarivejšiu pleť.

Odstrániť
Prihláste sa. Cena pre člena Dr.Max club: 6,99 € (zľava 30%)
9,99

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 6.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SKINEXPERT ANTI-AGE Q10 DAY CREAM 1×50 ml, denný krém

X020005

Potreba pleti: hydratácia, rozjasnenie, spomalenie prejavov starnutia. 
Výsledok: pleť je hydratovaná, rozjasnená a pružná.  
Typ pleti: všetky typy pleti.  
Kľúčové zložky: koenzým Q₁₀, Hydrosella™ a Kalpariane™. 
Textúra: gélový krém.  
Spôsob použití: aplikujte každé ráno na vyčistenú pleť. Vhodný i ako báza pod make-up. 

Doprajte svojej pleti rozjasňujúci a revitalizačný rituál. Rad Q₁₀ v sebe spája osvedčené účinné zložky, ako je koenzým Q₁₀ a vzácne rastlinné extrakty. Koenzým Q₁₀ pôsobí ako antioxidant, eliminuje tvorbu pigmentových škvŕn a spoločne s ďalšími patentovanými zložkami pomáha obmedzovať vznik jemných vrások a liniek. Gélový denný krém je doplnený o patentovaný komplex Kalpariane™ a Hydrosella™.

 

Hlavné účinné zložky denného krému

Koenzým Q₁₀

Antioxidant, ktorý sa prirodzene nachádza v organizme a jeho množstvo s vekom klesá. Pomáha chrániť pleť pred oxidačným stresom a podporuje jej jemnosť.

+ Hydrosella™

Organický rastlinný extrakt z ibiška sudánskeho (Hibiscus sabdariffa) pomáha obnovovať hydratáciu. Podľa klinických štúdií poskytuje Hydrosella™ okamžitý hydratačný účinok pleti až na 72 hodín po jednorazovej aplikácii a má pozitívny vplyv aj na dlhodobú hydratáciu.  

+ Kalpariane™

Extrakt z riasy čepeľatky jedlej (Alaria esculenta) pomáha pleti udržiavať si svoj mladistvý vzhľad. Je klinicky dokázané, že Kalpariane™ zabraňuje degradácii elastínu a stimuluje syntézu kolagénu a kyseliny hyalurónovej v pokožke.  

 

Ako krém správne aplikovať

Vaše pleť môže byť dokonalo svieža a hydratovaná. Každé ráno naneste na vyčistenú pleť dostatočné množstvo denného krému Q₁₀ a krúživými pohybmi ho vmasírujte do pokožky, aby sa vstrebal.  
 
TIP: Pre ešte viditeľnejšie výsledky odporúčame kombinovať ho s očným krémom Q₁₀, ktorý pomáha redukovať tmavé kruhy a jemné linky. Malé množstvo krému naneste na oblasť okolo očí a jemne ho vklepávajte končekmi prstov, aby sa vstrebal.  

 

Zamerané na jemnú a rozjasnenú pleť

Starnutie pleti je nevyhnutným prirodzeným procesom. Je dôsledkom kombinácií rôznych faktorov, ako je vek, dedičné dispozície, stres, zdravotný stav alebo životný štýl. Preto bol vyvinutý exkluzívny kozmetický rad Q₁₀, zameraný na intenzívnu hydratáciu, vypnutie pleti a zjemnenie vrások. Zloženie je obohatené o koenzým Q₁₀, aktívne ingrediencie bakuchiol, Hydrosella™, Kalpariane™, LOOK Oléoactif®, kyselinu hyalurónovú a ďalšie prospešné extrakty a oleje.  
 
Vyskúšajte kompletnú starostlivosť Q₁₀ a nechajte vďaka nočnému krému, očnému krému a olejovému séru svoju pleť dokonalo zažiariť.  1Studie: Hydrosella™ Osmo-hydration to fight against dry skin

² Studie: Kalpariane®– Energy & Wrinkle filler


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.