skinexpert BY DR.MAX  Q10

PRE PLEŤ NABITÚ ENERGIOU

Starnutie pleti je nevyhnutným prirodzeným procesom. Je dôsledkom kombinácie rôznych vonkajších a vnútorných faktorov, akými sú vek, dedičné dispozície, stres, zdravotný stav alebo životný štýl. Preto bol vyvinutý tento exkluzívny kozmetický rad Q10, zameraný na intenzívnu hydratáciu, vypnutie pleti a zjemnenie vrások.  

KAŽDODENNÁ RUTINA, S KTOROU VAŠA PLEŤ ZAŽIARI  

skinexpert BY DR. MAX Q10 Denný krém
skinexpert BY DR. MAX Q10 Očný krém
skinexpert BY DR. MAX Q10 Sérum
skinexpert BY DR.MAX Q10 Nočný krém

HLAVNÉ ÚČINNÉ ZLOŽKY RADU Q10 

Koenzým Q₁₀

Antioxidant, ktorý sa prirodzene nachádza v organizme a jeho množstvo s vekom klesá. Pomáha chrániť pleť pred oxidačným stresom a podporuje jej jemnosť.  

+ Bakuchiol

Je klinicky dokázané, že táto prírodná alternatíva retinolu pomáha redukovať jemné linky, vrásky a začervenanie pleti. Bakuchiol zároveň poskytuje aj ochranu pred poškodením spôsobeným UV žiarením.  

+ Hydrosella™

Organický rastlinný extrakt z ibišku sudánskeho (Hibiscus sabdariffa) pomáha obnovovať hydratáciu. Podľa klinických štúdií poskytuje HydrosellaTM okamžitý hydratačný účinok pleti až na 72 hodín po jednorazovej aplikácii a má pozitívny vplyv aj na dlhodobú hydratáciu.

+ Kalpariane™

Extrakt z riasy čepelatky jedlej (Alaria esculenta) pomáha pleti udržiavať si svoj mladistvý vzhľad. Je klinicky dokázané, že KalparianeTM zabraňuje degradácii elastínu a stimuluje syntézu kolagénu a kyseliny hyalurónovej v pokožke.  

+ LOOK Oléoactif®

Vďaka extraktu z vrcholiaku pravého (Terminalia arjuna) je pleť sviežejšia a žiarivejšia. Klinické štúdie potvrdili, že LOOK Oléoactif® viditelne redukuje tmavé kruhy a opuchy pod očami a minimalizuje prejavy únavy a starnutia.  

VYSKÚŠAJTE KOMPLETNÝ RAD Q₁₀ 

Zoradiť podľa
  • Q10
  • Denný krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky a podporuje jej pružnosť a pevnosť. Zloženie s koenzýmom Q10, HydrosellaTM a KalparianeTM pomáha zlepšiť hydratáciu pre žiarivejšiu pleť.
  • Anti-age nočný krém je ideálne riešenie pre výživu, spevnenie a omladenie pleti. Zloženie obohatené o koenzým Q₁₀, Kalpariane™ a Bakuchiol obmedzuje jemné vrásky a posilňuje pružnosť pleti.
  • Anti-age očný krém sa rýchlo vstrebáva a vyhladzuje a vďaka aktívnej ingrediencii koenzýmu Q₁₀ a zložke LOOK Oléoactif® a antioxidantu vitamínu E rozjasňuje očné okolie.
  • Anti-age olejové sérum obohatené o koenzým Q₁₀ a bakuchiol minimalizuje jemné linky a vrásky, pomáha obnoviť pevnosť pleti, zjemňuje jej štruktúru a vyrovnáva jej tón.
  • 5.0
    (2)
    Anti-age denní krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky a podporuje jej pružnosť a pevnosť. Zloženie obohatené o koenzým Q10 a zložky HydrosellaTM a KalparianeTM podporuje hydratáciu pre ešte žiarivejšiu pleť.