Digitálny budík Adler AD 1196 čierny

Značka: ADLER

Z batérií napájaný digitálny budík Adler AD1196 je zariadenie s mnohými užitočnými funkciami, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb

13,99

O produkte: Digitálny budík Adler AD 1196 čierny

cd8db514-c637-4088-a064-993ea48666f3

Hlavný popis produktu

Z batérií napájaný digitálny budík Adler AD1196 je zariadenie s mnohými užitočnými funkciami, ktoré si môžete vybrať podľa svojich potrieb. V prvom rade má 3 samostatné nastavenia času budíka a veľkou výhodou je čitateľný podsvietený displej, z ktorého ľahko odčítate čas či teplotu v miestnosti za všetkých svetelných podmienok. Budík je napájaný 2 AA batériami a zobrazuje: čas, dátum, teplotu a vlhkosť.

Charakteristika a technické údaje:
Budík na batérie
Podsvietený displej
Podsvietenie sa vypne po 4 sekundách
3 nastavenia aktivácie budíka:
- 7 dní v týždni
- pondelok - piatok
- pondelok - sobota
Zobrazuje: čas, dátum, teplotu, vlhkosť
Napájanie: 2 x 1,5 V AAA batérie
Materiál puzdra: Plast
Rozmery: 9,5 x 3,4 x 6,5 cm
Hmotnosť: 0,09 kg
Farba: čierna

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.