Digitálna osobná váha Adler AD 8183

Značka: ADLER

Digitálna osobná váha Adler AD8183 má povrch z tvrdeného skla a unesie až 180 kilogramov

22,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Digitálna osobná váha Adler AD 8183

b17f1003-26a7-4069-b07f-3f1d891bb52e

Hlavný popis produktu

Digitálna osobná váha Adler AD8183 má povrch z tvrdeného skla a unesie až 180 kilogramov. Presnosť merania zabezpečujú 4 tenzometre. Vďaka svojej výnimočne čistej bielej farbe vyzerá krásne v každej kúpeľni. Váha využíva kvalitný LCD displej a modré podsvietenie okrajov. Vďaka tomu má čítanie vysoký kontrast a je mimoriadne jasné. Adler AD8183 je osobná váha, ktorá spája funkčnosť a dizajn. Bola navrhnutá pre tých, ktorí si cenia nielen presnosť merania, ale aj estetiku a moderné riešenia. Či už chcete sledovať svoj pokrok v chudnutí alebo sa jednoducho starať o svoje zdravie, AD8183 bude vaším každodenným partnerom pri dosahovaní vášho cieľa.

Hlavné výhody:
- Maximálna nosnosť 180 kg / 396 lb / 28,3 st: Váha je navrhnutá tak, aby slúžila používateľom s rôznymi potrebami a cieľmi a ponúka presnosť merania až 100 g.
- Jednotky merania: Výber medzi kg, lb a st umožňuje používateľom prispôsobiť si váhu podľa svojich preferencií.
- LCD s modrým podsvietením: Veľký a čitateľný LCD displej (72 x 30 mm) s modrým podsvietením zaisťuje ľahké odčítanie výsledkov.
- Modré podsvietenie vážiacej plochy: Elegantné modré podsvietenie nielen uľahčuje používanie váhy v slabo osvetlených miestnostiach, ale dodáva zariadeniu aj moderný charakter.
- Automatické vypnutie: Táto funkcia predlžuje výdrž batérie automatickým vypnutím váhy po niekoľkých sekundách nečinnosti.
- Inteligentné indikátory: Nebojte sa slabej batérie alebo preťaženia. Indikátory vás informujú o stave váhy.
- Podsvietená sklenená vážiaca plocha: Odolná a štýlová vážiaca plocha dodáva eleganciu každej kúpeľni a zároveň zaisťuje bezpečnosť používania.
- Veľkosť zariadenia: 300x300x25 mm - kompaktná a ľahko skladovateľná, perfektne zapadne do každého priestoru.

Charakteristika a technické údaje:
Nosnosť: 180 kg / 396 lb / 28,3 stupňov
Presnosť: 100 g
Jednotky merania: kg, lb, deg
Typ displeja: LCD
Veľkosť displeja: 72 x 30 mm
Modré podsvietenie displeja
Modré podsvietenie okrajov váhy
Automatické vypnutie
Indikátor slabej batérie
Indikátor preťaženia váhy
Osvetlená sklenená vážiaca plocha
Veľkosť zariadenia: 300x300x25 mm
Vybavená 4 kvalitnými tenzometrickými snímačmi
Napájanie: 3xAAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.