Dni prevencie diabetu 2021

15. 3. 2021 · Redakcia DiaClub Dr.Max · 2 minúty na prečítanie

Milí zákazníci!

Viete ako si udržať hladinu cukru v krvi pod kontrolou?

DiaClub Dr.Max vás v marci pozýva na Dni prevenice diabetu online na DiaClube a v lekárňach Dr.Max. Odborná kampaň Dni prevencie diabetu bude prebiehať v dňoch od 15. do 19. marec 2021.

Vzhľadom k padnemickej situácii tento ročník obľúbenej kampane zameranej na diabetes nevykonávame merania hladiny cukru v krvi na lekárňach. Odbornú kampaň sme z veľkej časti preniesli do online prostredia na nedávno spustený DiaClub Dr.Max. Prostredníctvom DiaClubu Dr.Max chceme upozorňovať na riziká spojené s cukrovkou, informovať, ako jej možno predísť režimovými opatreniami či ako zmierniť jej príznaky.

Na stránke www.drmax.sk/diaclub počas kampane nájdete odborné poradenstvo a články, súťaže a challenge, online dotazník zameraný na prevenciu diabetu s možnosťou využitia zľavy -30 % na produkty Dr.Max. Viete ako si poradiť v kuchyni pri prípave jedál tak, aby aj váš krvný cukor bol v správnych hodnotách? Stiahnite si e-book Zdravé jedlá pre diabetikov.

 

Na našich kamenných lekárňach Dr.Max vám poskytneme aktívne poradenstvo zamerané na prevenciu diabetu zadarmo, vďaka členstvu Dr.Max CLUB. Zároveň počas trvania kampane môžete získať zľavu - 10 % na všetky testovacie prúžky do glukomerov v ponuke, zľava platí len v kamennej lekárni Dr.Max.

Na sociálnych sieťach Dr.Max budú prebiehať súťaže spojené s kampaňou Dni prevencie diabetu, špeciálne zamerané na zdravý životný štýl, pravidelný pohyb a zdravé stravovanie:

  • Kvízová súťaž na otázky súvisiace s diabetes - výhra balíček vitamínom Dr.Max.
  • Týždňový FIT Challenge - v termíne 15. - 21. 3. 2021 zameraný na pravidelný pohyb. Víťaz môže získať športové hodinky Xiaomi Amazfit. Pošlite nám na Facebooku Dr.Max do komentára fotografiu športovej aktivity, ktorú ste počas posledných dní vykonali a komentár s najväčším počtom lajkov získa športové hodinky Xiaomi Amazfit.
  • Týždňový FOOD Challenge - v termíne 22. - 28. 3. 2021 zameraný na zdravú stravu a recepty, kde môžete vyhrať kvalitný Smoothie mixér s príslušenstvom značky Sage. Pošlite nám do komentára fotografiu zdravého jedla alebo receptu, ktorý ste si počas posledných dní navarili. Komentár s najväčším počtom lajkov získa smoothie mixér s príslušenstvom Sage.
  • Podmienky súťaže nájdete na sociálnej sieti Facebook Dr.Max.

Sledujte nás na sociálnych sieťach Dr.Max a na stránke DiaClub Dr.Max.

DiaClub Dr.Max - Žite plnohodnotný život