Dni prevencie diabetu 2021

15. 3. 2021 · 2 minúty na prečítanie

Dr. Max vás pozýva na Dni prevenciu diabetu online na DiaClube a v lekárňach Dr. Max. Na stránke www.drmax.sk/diaclub nájdete odborné poradenstvo, súťaže, e-book Zdravé recepty pre diabetikov, online dotazník so zľavou -30 % na produkty Dr. Max. Kampaň bude prebiehať v dňoch od 15. do 19. marec 2021.

Redakcia DiaClub Dr.Max
Redakcia DiaClub Dr.Max
Dni prevencie diabetu 2021

Milí zákazníci!

Viete ako si udržať hladinu cukru v krvi pod kontrolou?

DiaClub Dr. Max vás v marci pozýva na Dni prevenice diabetu online na DiaClube a v lekárňach Dr. Max. Odborná kampaň Dni prevencie diabetu bude prebiehať v dňoch od 15. do 19. marec 2021.

Vzhľadom k padnemickej situácii tento ročník obľúbenej kampane zameranej na diabetes nevykonávame merania hladiny cukru v krvi na lekárňach. Odbornú kampaň sme z veľkej časti preniesli do online prostredia na nedávno spustený DiaClub Dr. Max. Prostredníctvom DiaClubu Dr. Max chceme upozorňovať na riziká spojené s cukrovkou, informovať, ako jej možno predísť režimovými opatreniami či ako zmierniť jej príznaky.

Na stránke www.drmax.sk/diaclub počas kampane nájdete odborné poradenstvo a články, súťaže a challenge, online dotazník zameraný na prevenciu diabetu s možnosťou využitia zľavy -30 % na produkty Dr. Max. Viete ako si poradiť v kuchyni pri prípave jedál tak, aby aj váš krvný cukor bol v správnych hodnotách? Stiahnite si e-book Zdravé jedlá pre diabetikov.

 

Na našich kamenných lekárňach Dr. Max vám poskytneme aktívne poradenstvo zamerané na prevenciu diabetu zadarmo, vďaka členstvu Dr. Max CLUB. Zároveň počas trvania kampane môžete získať zľavu - 10 % na všetky testovacie prúžky do glukomerov v ponuke, zľava platí len v kamennej lekárni Dr. Max.

Na sociálnych sieťach Dr. Max budú prebiehať súťaže spojené s kampaňou Dni prevencie diabetu, špeciálne zamerané na zdravý životný štýl, pravidelný pohyb a zdravé stravovanie:

  • Kvízová súťaž na otázky súvisiace s diabetes - výhra balíček vitamínom Dr. Max.
  • Týždňový FIT Challenge - v termíne 15. - 21. 3. 2021 zameraný na pravidelný pohyb. Víťaz môže získať športové hodinky Xiaomi Amazfit. Pošlite nám na Facebooku Dr. Max do komentára fotografiu športovej aktivity, ktorú ste počas posledných dní vykonali a komentár s najväčším počtom lajkov získa športové hodinky Xiaomi Amazfit.
  • Týždňový FOOD Challenge - v termíne 22. - 28. 3. 2021 zameraný na zdravú stravu a recepty, kde môžete vyhrať kvalitný Smoothie mixér s príslušenstvom značky Sage. Pošlite nám do komentára fotografiu zdravého jedla alebo receptu, ktorý ste si počas posledných dní navarili. Komentár s najväčším počtom lajkov získa smoothie mixér s príslušenstvom Sage.
  • Podmienky súťaže nájdete na sociálnej sieti Facebook Dr. Max.

Sledujte nás na sociálnych sieťach Dr. Max a na stránke DiaClub Dr. Max.

DiaClub Dr. Max - Žite plnohodnotný život

O autorovi
Redakcia DiaClub Dr.Max
Redakcia DiaClub Dr.Max
Čítať viac od autora
O autorovi
Redakcia DiaClub Dr.Max
Redakcia DiaClub Dr.Max
Čítať viac od autora