Diabetická a ortopedická obuv - midnight tulip

1×1 pár, veľkosť - 41, šírka  - Wide

Značka: DW ACTIVE

dw topánky dodávame v troch rôznych šírkach vybavené dodatočnou hĺbkou a priestorom pre prsty. Majú hladké vnútro, vankúšovú podošvu a sú vyrobené z priedušného materiálu.

Na objednávku do 5 dní
67,99
Doprava zadarmo

O produkte: Diabetická a ortopedická obuv - midnight tulip 1×1 pár, veľkosť - 41, šírka  - Wide

X38913

Hlavný popis produktu

Predchádza natiahnutiu tkanív a vredom

Obuv je navrhnutá tak, aby zabraňovala škrteniu nohy a neobmedzovala krvný obeh. Radikálne tak zlepšuje kvalitu života a bráni vzniku natiahnutí a vredov. Nosenie správnej obuvi dokáže predísť ďalším komplikáciám a znížiť tak riziko amputácií až o 50 %. Vďaka podpore klenby a extra odpruženiu absorbuje nárazy a chráni nohy od drobných poranení, ktoré by mohli počas chôdze vznikať. Znižuje tlak na nohu o 30 %. Neobmedzuje cirkuláciu krvi vďaka hladkému vnútornému dizajnu, rôznym šírkam, extra odpruženiu, väčšiemu priestoru pre prsty a pridanou hĺbkou. Celé vnútro je hladké a bez akýchkoľvek nerovností. Vďaka tomu nedochádza k takmer žiadnemu vnútornému treniu na nohe, čím sa výrazne znižuje riziko poškodenia kože.

Ako vybrať správnu veľkosť?

Použitím našej šablóny je jednoduché správne zmerať veľkosť vášho chodidla. Stiahnite si našu šablónu a tabuľku veľkostí a postupujte podľa pokynov, ako zmerať vašu nohu.

Tabuľku si stiahnete TU


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.