CURLI Postroj pre psy so sponou Air-Mesh Light Tan XL, 12-18kg

1×1 ks, veľkosť XL

Značka: CURLI

Ľahký, pohodlný postroj pre malých a stredne veľkých psov. Vodítko a postroj sa dajú pripnúť jednou rukou pomocou spony.

Varianty podľa veľkosti
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
30,99
Doprava zadarmo

O produkte: CURLI Postroj pre psy so sponou Air-Mesh Light Tan XL, 12-18kg 1×1 ks, veľkosť XL

X63133

Hlavný popis produktu

Vysokopevný materiál spony, ktorý vydrží ťahové zaťaženie až do 100 kg. Táto spona eliminuje „cvakavý“ zvuk D-krúžkov. Výrazne zlepšená ergonómia postroju a optimalizované nosenie vďaka novému vzoru a novej veľkostnej stupnici. Postroj je vyrobený z ľahkého vzdušného materiálu Air-Mesh pre pohodlné nosenie. Možnosť nastavenia veľkosti postroja pomocou suchého zipsu. Postroj je vyrobený tak, aby došlo k optimálnemu rozloženiu napätia a aby nedochádzalo k poraneniu krku. Polstrovaná pracka zabezpečuje, aby sa srsť nezachytávala ani nedráždila.

Vlastnosti :

- Priedušný pohodlný Air-Mesh materiál.

- Jednoduché obliekanie i vyzliekanie postroja.

- Vylepšená ergonómia postroja.

- Optimálne rozloženie ťahu a odľahčenie tlaku vďaka elastickým švom, ktoré sa dokonalé prispôsobujú telu vášho psa a poskytujú mu tak príjemný pocit pri nosení.

- Anatomicky tvarovaná oblasť krku – nedochádza tak k tlaku na citlivú oblasť krku psa a tlaková sila vodítka sa tak rozloží na celé telo psa.

- Reflexné prvky pre viditeľnosť a bezpečnosť v tme.

- Chladiaci účinok pri ponorení do vody – vzdušný materiál postroja sa vyznačuje mimoriadne vysokou priepustnosťou vzduchu a tak umožňuje poskytovať účinný chladiacu funkciu počas horúcich letných dní. Postroj jednoducho ponorte do studenej vody. Ak ho následne nasadíte svojmu psíkovi, vytvorí sa tak príjemný a dlhotrvajúci chladivý efekt.

- DogFinder ID – sériové číslo umiestnené na postroji je možné online zaregistrovať. Táto služba je bezplatná, a pomôže vám v prípade straty vášho psa. Systém je jednoduchý a funguje non-stop.

- 3D Comfor fit – metóda, za pomoci ktorej sa postroj dokonale prispôsobí anatómii psa a neobmedzuje ho v pohybe.

- Vhodné pre psov od 12-18 kg.

Materiál: Postroj: polyester Suchý zips: nylon Kovové prvky: zliatina zinku Spona: plast


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.