Čokoládová fontána Camry CR 4488

Značka: CAMRY

Čokoládová fontána Camry CR4488 zatraktívni každú párty

79,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Čokoládová fontána Camry CR 4488

4f38d500-538c-4d1f-b188-b40086d9d6aa

Hlavný popis produktu

Čokoládová fontána Camry CR4488 zatraktívni každú párty. Populárna forma zábavného jedla na svadobných a narodeninových večierkoch. Čisté potešenie zo svojpomocnej prípravy dezertu. Obľúbené ovocie môžete namáčať v čokoláde, napr. jahody, hrozno, kúsky hrušiek či broskýň. Skvelé zariadenie na zdobenie dezertov čokoládovou polevou, do tekutej čokolády môžete namáčať aj kornútiky na zmrzlinu, oblátky, sušienky, vlastné pečené koláče alebo marshmallow. Vaša fantázia nemusí mať žiadne obmedzenia. Čokoládová fontána CR4488 je vybavená dvoma gombíkmi, ktoré spúšťajú funkciu otáčania slimáka a ohrev. Zberná miska s priemerom 21,4 cm pojme 650 ml tekutej čokolády. Silný ohrievač 320 W a slimák odolný voči vysokým teplotám, fontánová veža a podnos z nehrdzavejúcej ocele zaručia dlhodobé použitie.

Charakteristika a technické údaje:
Ideálne zariadenie na párty
Ponorte svoje obľúbené ovocie do čokolády (napr. kúsky jabĺk a broskýň)
Skvelé zariadenie na zdobenie dezertov čokoládovou polevou (napr. šišky , sušienky, marshmallows)
Nerezová fontána, podnos a kryt
Dva gombíky aktivujú otáčanie slimáka a funkciu ohrevu
Odolný slimák vyrobený z tepelne odolného plastu
Kontrolka ohrevu
Vyžaduje sa pred-rozpustenie čokolády
Silný ohrievač
Maximálna teplota 60 °C
Objem čokolády 650ml
Veľká zberná tácka s priemerom 21,4 cm
Výška zariadenia 40 cm
Nastaviteľné predné nohy
Príkon 320W
Napájanie 230V, 50Hz

Jemná a bohatá chuť tekutej čokolády je skutočným potešením pre naše chuťové poháriky. Horúci nápoj s prídavkom šľahačky alebo obľúbeného korenia nám zlepší náladu a pomôže uvoľniť endorfíny. Namáčaním kúskov čerstvého ovocia do čokolády môžeme dodatočne pripraviť zdravšie občerstvenie pre naše deti. Čokoládová fontána Camry CR4488 vám umožní zahriať a uviesť do pohybu až 650 ml čokolády, čo je maximálna kapacita nádrže. Špeciálny hrot pripevnený k telu fontány šíri horúcu tekutinu tak, aby nestvrdla, a vytvára pôsobivé kaskády lahodného nápoja. Pre pohodlie používania prístroja je funkcia ohrievania a otáčania umiestnená pod jedným gombíkom, ktorý je umiestnený pred fontánou. Maximálna teplota vykurovacej plochy je asi 60 °C, takže je bezpečné ju používať aj pri stretnutiach s veľkou skupinou ľudí.
Dezert v neobvyklej podobe je spôsob, ako zatraktívniť narodeninovú oslavu, stretnutie s rodinou alebo večierky s priateľmi. Stáva sa tiež lákadlom svadobných hostín.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.