Cidrani Kombucha Calm

1×17 ml,mikrodrink

Značka: CIDRANI

Vegánska kombucha Calm je vaším spojencom pri hľadaní vnútorného pokoja v hektickom tempe dnešnej spoločnosti. Vzniká fermentáciou zmesí čajov, ktoré ľudia používali na upokojenie napätia, hľadanie rovnováhy a na minimalizáciu tráviacich ťažkostí. Skutočný pokoj sa rodí v bruchu

Ďalšie varianty
3,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Cidrani Kombucha Calm 1×17 ml,mikrodrink

X68524

Hlavný popis produktu

V Cidrani myslia aj na vegánov a ľudí, ktorí držia keto diétu. Calm je kombucha mikrokrink, ktorý mimoriadne priaznivo pôsobí na tráviaci trakt. Vegánska kombucha Calm je vaším spojencom pri hľadaní vnútorného pokoja v hektickom tempe dnešnej spoločnosti.

Vzniká fermentáciou zmesi čajov, ktoré ľudia používali na upokojenie napätia, hľadanie rovnováhy a na minimalizáciu tráviacich ťažkostí. Skutočný pokoj sa rodí v bruchu. Kombucha Calm je doplnená o prebiotickú inulínovú vlákninu, ktorá vyživuje dobré baktérie v tráviacom trakte, je doplnená zázvorom na podporu imunity a koreňom sladkého drievka. Pravidelné konzumovanie fermentovaných potravín a nápojov môže: znižovať zápalové procesy v tele, diverzifikovať črevnú mikroflóru, zlepšovať celkové metabolické zdravie.

Ako sa Cidrani mikrodrinky používajú: Mikrodrinky sú koncentrované, riedia sa vo vode, na prípravu drinku použijete 200-250 ml vody, do ktorej vlejete koncentrát, doporučené dávkovanie je 1 drink denne. Ak sa vám zdá nápoj príliš kyslý, môžete ho dochutiť lyžičkou medu. Cidrani mikrodrinky sú bezpečné pre deti, tehotné a kojace ženy. Ak užívate lieky, konzultujte konzumáciu Cidrani mikrodrinkov so svojím lekárom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.