Cidrani

  (8)
Zoradiť podľa
 • Cidrani Kombucha Calm

  1×17 ml,mikrodrink
  Vegánska kombucha Calm je vaším spojencom pri hľadaní vnútorného pokoja v hektickom tempe dnešnej spoločnosti. Vzniká fermentáciou zmesí čajov, ktoré ľudia používali na upokojenie napätia, hľadanie rovnováhy a na minimalizáciu tráviacich ťažkostí. Skutočný pokoj sa rodí v bruchu
 • Cidrani Kombucha Happy

  1×17 ml, mikrodrink
  Skutočné šťastie sa rodí v bruchu. Keď sme šťastní, všetko ide lepšie. Tento jasný pocit vám pomôže vytvoriť kombucha Happy, ktorá je obohatená o zmes starostlivo vybraných ingrediencií, ktoré pôsobia antioxidačne, chránia bunky, podporujú činnosť mozgu, regulujú hladinu cukru v krvi a regulujú hladinu cholesterolu.
 • Cidrani Kombucha Pure

  1×17 ml, mikrodrink
  Kombucha Pure je vaším tromfom na dni, keď potrebujete oddych, očistu a nový začiatok. Vyčistite dýchacie cesty, pustite to, čo vám už neslúži, a užite si pocit čistoty, ktorý prebúdza nádej.
 • Cidrani Kombucha Young

  1×17 ml, mikrodrink
  Cidrani kombucha Young nie je zázračný elixír mladosti. Je však zdrojom extra dávky antioxidantov, stimuluje vitalitu, zvyšuje energiu, podporuje rýchlejšiu obnovu buniek a vďaka rovnováhe črevného mikrobiómu pomáha aktivovať kreativitu.
 • Cidrani Kombuchaga Evening

  1×19 ml, mikrodrink
  Kombuchaga Morning je unikátny produkt, ktorý kombinuje extrakty z medicinálnej huby Chaga a čistú fermentovanú kombuchu. Tento drink je ideálny na večerný rituál relaxácie a prípravy na kvalitný nočný odpočinok.
 • Cidrani Kombucha Confident

  1×17 ml, mikrodrink
  Dobrý pocit v žalúdku je predpokladom vášho skutočného sebavedomia, ktoré zdolá všetky prekážky. Posilnite svoju imunitu, aby vyvážená črevná mikroflóra mohla bojovať s nadúvaním a podobnými neduhmi.
 • Cidrani Kombucha Powerfull

  1×17 ml, mikrodrink
  Je spojením extra benefitov kombuchy s dávkou silného za studena lúhovaného espressa z etiópskej kávy arabica. Skrátka niečo, čo potrebujete na naštartovanie každého dňa.
 • Cidrani Kombuchaga Morning

  1×19 ml, mikrodrink
  Jedinečná kombinácia látok, ktoré zlepšenú citlivosť na inzulín a kontrolu krvného cukru, ako aj antioxidačné pôsobenie. Je navyše obohatený o silnú porciu kávy lúhovanej za studena. Táto unikátna kombinácia zložiek vytvára mikrodrink, ktorý zlepšuje výkon a koncentráciu počas dňa, znižuje únavu a dopĺňa energiu.