Cidrani Kombucha Confident

1×17 ml, mikrodrink

Značka: CIDRANI

Dobrý pocit v žalúdku je predpokladom vášho skutočného sebavedomia, ktoré zdolá všetky prekážky. Posilnite svoju imunitu, aby vyvážená črevná mikroflóra mohla bojovať s nadúvaním a podobnými neduhmi.

Ďalšie varianty

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Cidrani Kombucha Confident 1×17 ml, mikrodrink

X68525

Hlavný popis produktu

Cidrani Kombucha Confident je zdrojom vášho sebavedomia, ktoré pramení práve v tráviacom trakte. Pre kombuchu Confident sme zvolili bylinné extrakty, ktoré sú skvelé na pozdvihnutie vitality, sily a úpravu metabolizmu. Dobrý pocit v žalúdku je predpokladom vášho skutočného sebavedomia, ktoré zdolá všetky prekážky. Posilnite svoju imunitu, aby vyvážená črevná mikroflóra mohla bojovať s nadúvaním a podobnými neduhmi.

Kombucha Confident je obohatená o o extrakty z omladzujúceho roibosu, upokojujúceho harmančeka, jablka bohatého na vitamín C a zázvoru, ktorý znižuje zápaly, zmierňuje plynnatosť a stimuluje krvný obeh. Pravidelné konzumovanie fermentovaných potravín a nápojov môže: znižovať zápalové procesy v tele, diverzifikovať črevnú mikroflóru, zlepšovať celkové metabolické zdravie.

Ako sa Cidrani mikrodrinky používajú: Mikrodrinky sú koncentrované, riedia sa vo vode, na prípravu drinku použijete 200-250 ml vody, do ktorej vlejete koncentrát, doporučené dávkovanie je 1 drink denne. Ak sa vám zdá nápoj príliš kyslý, môžete ho dochutiť lyžičkou medu. Cidrani mikrodrinky sú bezpečné pre deti, tehotné a kojace ženy. Ak užívate lieky, konzultujte konzumáciu Cidrani mikrodrinkov so svojím lekárom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.