Cidrani Kombucha Powerfull

1×17 ml, mikrodrink

Značka: CIDRANI

Je spojením extra benefitov kombuchy s dávkou silného za studena lúhovaného espressa z etiópskej kávy arabica. Skrátka niečo, čo potrebujete na naštartovanie každého dňa.

Ďalšie varianty
3,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Cidrani Kombucha Powerfull 1×17 ml, mikrodrink

X68527

Hlavný popis produktu

Pocíťte nový príval energie, ktorá je výsledkom synergie postbiotík pre zdravie tráviaceho traktu a sily za studena lúhovanej etiópskej kávy. Môžete sa spoľahnúť aj na vitálnu energiu čierneho čaju Assam tej najvyššej kvality. Tento drink vám pomôže naštartovať deň a dodá aj sychravým dňom iskru a vtip. Základom kombuchy Powerful je čierny čaj, je obohatená o porciu silného epressa z kvalitnej etiópskej kávy lúhovanej za studena. Energiu a vitalitu vašim dňom dodáva povzbudzujúci zázvor a stimulačná pomarančová kôra.

Pravidelné konzumovanie fermentovaných potravín a nápojov môže: znižovať zápalové procesy v tele, diverzifikovať črevnú mikroflóru, zlepšovať celkové metabolické zdravie. Ako sa Cidrani mikrodrinky používajú: Mikrodrinky sú koncentrované, riedia sa vo vode, na prípravu drinku použijete 200-250 ml vody, do ktorej vlejete koncentrát, doporučené dávkovanie je 1 drink denne.

Ak sa vám zdá nápoj príliš kyslý, môžete ho dochutiť lyžičkou medu. Cidrani mikrodrinky sú bezpečné pre deti, tehotné a kojace ženy. Ak užívate lieky, konzultujte konzumáciu Cidrani mikrodrinkov so svojím lekárom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.