Cats Best Podstielka Original 20l

1×8,6 kg, podstielka pre mačky

Značka: CATS BEST

Podstielka Cat 's Original, nasledovník podstielky Cat' s Best Öko Plus je oveľa účinnejší než klasické podstielky pre mačky, pretože spoľahlivo viaže kvapalinu v kapilárnom systéme prírodných rastlinných vlákien. Vďaka tomu je Cat 's Best Original veľmi úsporný v spotrebe a tiež výrazne hospodárnejší ako mnoho iných podstielok.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

19,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Cats Best Podstielka Original 20l 1×8,6 kg, podstielka pre mačky

X85069

Hlavný popis produktu

Podstielka Cat 's Original, nasledovník podstielky Cat' s Best Öko Plus je oveľa účinnejší než klasické podstielky pre mačky, pretože spoľahlivo viaže kvapalinu v kapilárnom systéme prírodných rastlinných vlákien.Vďaka tomu je Cat 's Best Original veľmi úsporný v spotrebe a tiež výrazne hospodárnejší ako mnoho iných podstielok.Práca vynaložená na čistenie a doplňovanie mačacej toalety je redukovaná na minimum, pretože Cat 's Best Original vďaka svojej vysokej schopnosti pohltenie pachov môže byť ponechaný v toalete omnoho dlhšie (až 7 týždňov).To znamená menej práce a tiež oveľa menšie náklady.Presvedčte sa sami o kočklitu č. 1 v Európe - príjemný a perfektné pre citlivé nošteky.

Cat's Best Original v prehľade: mačkolit z prírodnej vlákniny silný pohlcovač zápachu, príjemne voňajúce

- bez umelých prísad kompostovateľný a 100% biologicky odbúrateľný: zvyšky podstielky možno dať po vybratí z mačacej toalety na kompost alebo do biokontejneru (prosíme, rešpektujte miestne predpisy o odpadoch).

Denné množstvo hrudiek v tejto podstielke po použití mačacej toalety likvitujte jednoducho vhodením do domácej toalety 100% čistá aktívne rastlinné vlákna:Pre výrobu sú používané najjemnejšie rastlinné vlákna, ktorá sú získavané z neošetreného domáceho jedľového a smrekového dreva.

Zhodnocovanie týchto driev, hojne sa vyskytujúcich v prírode, slúži zachovanie prirodzených, zdravých lesov veľmi úsporný: vydrží až 7 týždňov, výkonnejšie než bežné stelivo pre mačky super savý

- až 700% absorpcia tekutiny oproti vlastnému objemu hrudkujúce a neprašný ľahký na prenášanie likvidovateľný v toalete :je vyrobený z prírodných rastlinných vlákien, ktorá sa - podobne ako toaletný papier - rozpustia už vo vode v záchodovej mise.Tým sa predíde upchatie a problémom v odpadovej rúre i čističke odpadových vôd.Prosíme splachovať vždy dostatočným množstvom vody! zamatovo hebký k labkám.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.